SIA "SAKRET PLUS"Aktīvs

40003749392Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2005

Finanšu rādītāji

2 719 991 €+3,8%
Apgrozījums 2025
+7,3%
Vidējais pieaugums gadā 2010–2025
01 milj.2 milj.3 milj.4 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
02 milj.4 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

no pārskata
2025

Samaksātas dividendes 223 000 € (27% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Vēsture
2025223 000 €
2024231 316 €
20230 €
20221 468 988 €
20210 €
20200 €
20190 €
20180 €
20170 €
201629 889 €
2015430 025 €
20140 €
20130 €
20120 €
20110 €
20100 €
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
2010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā416 083524 722741 160706 3571 460 9251 092 0841 382 6951 736 3892 041 8632 346 4442 241 0772 320 5281 602 1311 621 4481 334 965884 541
Pamatlīdzekļi kopā52 97959 47843 979738 9481 161 1881 209 6441 238 4651 240 2171 212 739824 716727 403715 949122 905121 999102 19292 425
Aktīvi kopā469 062584 200785 1391 445 3052 622 1132 301 7282 621 1602 976 6063 254 6023 171 1602 968 4803 036 4771 725 0361 743 4471 437 157976 966
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības149 546177 239156 698318 881321 856284 867476 932662 9331 138 220961 113629 768555 394713 769588 208616 531317 874
Ilgtermiņa saistības117 434117 434117 434351 402711 261632 983554 797539 177167 093167 093167 093167 093167 093167 09300
Saistības kopā266 980294 673274 132670 2831 033 117917 8501 031 7291 202 1101 305 3131 128 206796 861722 487880 862755 301616 531317 874
Pamatkapitāls————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————————————
Pārskata gada peļņa70 11383 594218 341255 899488 917297 031219 125185 065174 79393 665128 665142 371162 393143 97257 27358 466
Pašu kapitāls kopā192 452276 046494 387750 2861 556 4781 364 5921 589 4311 774 4961 949 2892 042 9542 171 6192 313 990844 174988 146820 626659 092
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums947 2391 145 3491 526 5621 642 9922 721 8502 536 1532 213 2432 347 6842 689 4242 444 5702 397 4112 659 0093 160 4943 031 8152 621 0732 719 991
Saimnieciskās darbības peļņa81 427100 368256 851306 627502 098306 075218 451176 523162 91666 85093 166111 210152 139152 358121 498113 490
Peļņa pirms nodokļiem82 51798 426256 125298 078512 201305 772219 125185 065174 82393 665128 677142 371162 393143 999114 445113 490
Pārskata gada peļņa70 11383 594218 341255 899488 917297 031219 125185 065174 79393 665128 665142 371162 393143 97257 27358 466
Darbaspēka izmaksas————————————————
Nolietojums————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki16161819192122212123222322212121
Aprēķinātā dividende00000430 02529 889000001 468 9880231 316223 000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

90%10%SIA "SAKRET PLUS"SAKRET HOLDINGS, Akci…2Kokorēvičs Valentīns4Grīnvalds JurisMiķelsone Laura
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "SAKRET PLUS"

Pārskats

SIA "SAKRET PLUS" (reģ. nr. 40003749392) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Rumbula, "Ritvari".

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 2 719 991 €, par 3,8% vairāk nekā gadu iepriekš (2 621 073 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 58 466 € (2,1% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 21. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 129 523 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 976 966 € un pašu kapitāls 659 092 € (67,5% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (90%): SAKRET HOLDINGS, Akciju sabiedrība.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.