SIA "KELLER"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 161 231 | 146 047 | 103 889 | 90 698 | 87 445 | 110 337 | 104 042 | 43 527 | 46 927 | 48 689 | 49 936 | 47 289 | 50 805 | 58 731 | 60 613 | 61 828 | 59 965 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 33 042 | 19 008 | 7369 | 3947 | 1354 | 365 | 302 | 147 | 536 | 302 | 1346 | 988 | 986 | 679 | 6946 | 5700 | 3497 |
| Aktīvi kopā | 194 273 | 165 055 | 111 258 | 94 645 | 88 799 | 110 702 | 104 344 | 43 674 | 47 463 | 48 991 | 51 282 | 48 277 | 51 791 | 59 410 | 67 559 | 67 528 | 63 462 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 125 540 | 103 505 | 51 730 | 105 507 | 34 595 | 48 816 | 49 751 | 45 818 | 51 761 | 44 859 | 21 798 | 18 872 | 18 886 | 17 001 | 18 371 | 23 450 | 24 577 |
| Ilgtermiņa saistības | 65 938 | 61 690 | 67 296 | 0 | 68 953 | 85 694 | 76 763 | 70 979 | 67 665 | 64 349 | 73 799 | 67 968 | 67 968 | 66 923 | 65 793 | 59 839 | 53 744 |
| Saistības kopā | 191 478 | 165 195 | 119 026 | 105 507 | 103 548 | 134 510 | 126 514 | 116 797 | 119 426 | 109 208 | 95 597 | 86 840 | 86 854 | 83 924 | 84 164 | 83 289 | 78 321 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3151 | -2878 | -1424 | -2432 | -4274 | -2750 | 1400 | 2306 | 1160 | 11 746 | 15 902 | 5752 | 3500 | 10 549 | 7909 | 844 | 902 |
| Pašu kapitāls kopā | 2288 | -590 | -8087 | -10 927 | -15 201 | -24 399 | -22 999 | -73 123 | -71 963 | -60 217 | -44 315 | -38 563 | -35 063 | -24 514 | -16 605 | -15 761 | -14 859 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 96 390 | 59 825 | 35 450 | 36 607 | 35 509 | 52 155 | 44 053 | 42 824 | 46 702 | 41 153 | 33 050 | 31 569 | 40 728 | 55 957 | 61 354 | 59 646 | 61 617 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3514 | -5627 | -1410 | -2081 | -2459 | -632 | 6898 | 3481 | 2039 | 12 021 | 16 198 | 5799 | 3519 | 10 691 | 7934 | 861 | 957 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4585 | -5780 | -1424 | -2081 | -4019 | -2490 | 5551 | 2306 | 1160 | 11 770 | 15 916 | 5762 | 3519 | 10 691 | 7934 | 861 | 957 |
| Pārskata gada peļņa | -3151 | -2878 | -1424 | -2432 | -4274 | -2750 | 1400 | 2306 | 1160 | 11 746 | 15 902 | 5752 | 3500 | 10 549 | 7909 | 844 | 902 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 6 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "KELLER"
Pārskats
SIA "KELLER" (reģ. nr. 40003751467) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Elizabetes iela 35.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 61 617 €, par 3,3% vairāk nekā gadu iepriekš (59 646 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 2,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 902 € (1,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 30 809 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-14 859 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.