SIA "Ropažu Būve"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1906 | 301 | 301 | 301 | 301 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 810 | 31 | 463 080 | 465 511 | 465 170 | 465 066 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4706 | 700 | 700 | 700 | 700 | 996 | 996 | 996 | 1423 | 1423 | 1423 | 19 243 | 19 243 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 6612 | 1001 | 1001 | 1001 | 1001 | 996 | 996 | 996 | 1423 | 1423 | 1423 | 20 053 | 19 274 | 463 080 | 465 511 | 465 170 | 465 066 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4874 | 27 | 27 | 27 | 27 | 0 | 0 | 150 | 54 | 114 | 182 | 50 | 4030 | 16 928 | 530 | 47 | 47 |
| Ilgtermiņa saistības | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 996 | 996 | 996 | 1178 | 1178 | 1178 | 25 092 | 36 042 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 5574 | 727 | 727 | 727 | 727 | 996 | 996 | 1146 | 1232 | 1292 | 1360 | 25 142 | 40 072 | 16 928 | 530 | 47 | 47 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1496 | -764 | 0 | 0 | 0 | -390 | 0 | -150 | 359 | -60 | -68 | -5152 | -15 709 | 466 952 | 18 827 | 143 | -105 |
| Pašu kapitāls kopā | 1038 | 274 | 274 | 274 | 274 | 0 | 0 | -150 | 191 | 131 | 63 | -5089 | -20 798 | 446 152 | 464 981 | 465 123 | 465 019 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 480 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1496 | -764 | 0 | 0 | 0 | -390 | 0 | -100 | 422 | -10 | -18 | -5102 | -15 709 | 467 002 | 18 877 | 193 | -55 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1496 | -764 | 0 | 0 | 0 | -390 | 0 | -100 | 422 | -10 | -18 | -5102 | -15 709 | 467 002 | 18 877 | 193 | -55 |
| Pārskata gada peļņa | -1496 | -764 | 0 | 0 | 0 | -390 | 0 | -150 | 359 | -60 | -68 | -5152 | -15 709 | 466 952 | 18 827 | 143 | -105 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Ropažu Būve"
Pārskats
SIA "Ropažu Būve" (reģ. nr. 40003753059) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Jelgavas nov., Kalnciema pag., Kalnciems, Jelgavas iela 27.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 105 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 465 066 € un pašu kapitāls 465 019 € (100,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.