Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ādažu sporta centrs"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5219 | 5445 | 7302 | 4710 | 2744 | 1023 | 2245 | 951 | 2033 | 2178 | 2072 | 4366 | 3255 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 83 | 0 | 0 | 142 | 113 | 983 | 2875 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 5302 | 5445 | 7302 | 4852 | 2857 | 2006 | 5120 | 951 | 2033 | 2178 | 2072 | 4366 | 3255 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 92 532 | 92 533 | 134 701 | 136 938 | 138 741 | 136 067 | 112 351 | 102 086 | 100 218 | 99 057 | 95 380 | 81 642 | 78 149 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 92 532 | 92 533 | 134 701 | 136 938 | 138 741 | 136 067 | 112 351 | 102 086 | 100 218 | 99 057 | 95 380 | 81 642 | 78 149 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 428 | 142 | -3483 | 770 | -3798 | 1823 | 26 830 | 6096 | 2950 | 1306 | 3571 | 16 032 | 2382 |
| Pašu kapitāls kopā | -87 230 | -87 088 | -127 399 | -132 086 | -135 884 | -134 061 | -107 231 | -101 135 | -98 185 | -96 879 | -93 308 | -77 276 | -74 894 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 10 689 | 11 013 | 14 803 | 16 702 | 13 689 | 20 466 | 42 900 | 16 583 | 8944 | 9725 | 7993 | 21 649 | 6083 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 428 | 142 | -3483 | 770 | -3798 | 1823 | 26 830 | 6096 | 2950 | 1306 | 3571 | 16 032 | 2382 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 428 | 142 | -3483 | 770 | -3798 | 1823 | 26 830 | 6096 | 2950 | 1306 | 3571 | 16 032 | 2382 |
| Pārskata gada peļņa | 428 | 142 | -3483 | 770 | -3798 | 1823 | 26 830 | 6096 | 2950 | 1306 | 3571 | 16 032 | 2382 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "MERPRO" — 3 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TEHPROJEKTS" — 3 kopīgas personas
- SIA "SILTREKS" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SHG LV" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TKL" — 2 kopīgas personas
- AS "ALFA RPAR"
- Akciju sabiedrība "ALFA"
- Akciju sabiedrība "RĪGAS AUTOELEKTROAPARĀTU RŪPNĪCA"
- Akciju sabiedrība "Rīgas autoelektrokomponentu rūpnīca"
- SIA Zinātniskais Centrs "MIKROELEKTRONIKA"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Amrid"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BH AUTOAPARĀTS"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ādažu sporta centrs"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ādažu sporta centrs" (reģ. nr. 40003754961) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Ādažu nov., Ādaži, Pirmā iela 42.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 6083 €, par 71,9% mazāk nekā gadu iepriekš (21 649 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 4,6% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 2382 € (39,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3042 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 5. Lielākā līdzdalība (25%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-74 894 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.