Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BĒRZAINES NAMS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 23 | 831 | 7513 | 19 689 | 7728 | 14 315 | 32 693 | 49 862 | 46 601 | 57 000 | 73 169 | 101 760 | 70 761 | 62 541 | 92 303 | 84 150 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 106 107 | 101 583 | 99 418 | 100 916 | 158 333 | 138 314 | 137 953 | 125 116 | 123 889 | 100 950 | 101 149 | 184 171 | 200 670 | 207 386 | 177 225 | 224 829 |
| Aktīvi kopā | 106 130 | 102 414 | 106 931 | 120 605 | 166 061 | 152 629 | 170 646 | 174 978 | 170 490 | 157 950 | 174 318 | 285 931 | 271 431 | 269 927 | 269 528 | 308 979 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2486 | 0 | 1812 | 0 | 0 | 5082 | 0 | 0 | 1004 | 1190 | 3429 | 12 621 | 7638 | 6917 | 17 493 | 14 932 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 1554 | 0 | 5961 | 1439 | 0 | 6501 | 10 757 | 4418 | 3341 | 2307 | 43 284 | 32 745 | 30 359 | 14 857 | 50 853 |
| Saistības kopā | 2486 | 1554 | 1812 | 5961 | 1439 | 5082 | 6501 | 10 757 | 5422 | 4531 | 5736 | 55 905 | 40 383 | 37 276 | 32 350 | 65 785 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -6384 | -2784 | 4260 | 9525 | 1498 | -17 075 | 16 755 | 76 | 848 | -11 649 | 15 162 | 61 444 | 1022 | 1603 | 4527 | 6016 |
| Pašu kapitāls kopā | 103 644 | 100 860 | 105 119 | 114 644 | 164 622 | 147 547 | 164 145 | 164 221 | 165 068 | 153 419 | 168 582 | 230 026 | 231 048 | 232 651 | 237 178 | 243 194 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 170 936 | 204 842 | 240 349 | 140 878 | 187 932 | 272 056 | 272 906 | 248 878 | 333 148 | 290 970 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5520 | -1939 | 5305 | 10 439 | 2850 | -15 731 | 16 755 | 76 | 848 | -11 649 | 15 162 | 61 499 | 1096 | 1823 | 4692 | 6340 |
| EBITDA | -5520 | 2806 | 10 291 | 15 827 | 12 624 | -5306 | 16 755 | 76 | 848 | -11 649 | 15 162 | 61 499 | 1096 | 1823 | 4692 | 6340 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5520 | -1939 | 5305 | 10 439 | 2850 | -15 731 | 16 755 | 76 | 848 | -11 649 | 15 162 | 61 499 | 1096 | 1823 | 4692 | 6340 |
| Pārskata gada peļņa | -6384 | -2784 | 4260 | 9525 | 1498 | -17 075 | 16 755 | 76 | 848 | -11 649 | 15 162 | 61 444 | 1022 | 1603 | 4527 | 6016 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 188 | 25 293 | 28 115 | 21 839 | 24 856 | 29 064 | 28 559 | 35 119 | 37 348 | 44 046 |
| Nolietojums | 0 | 4745 | 4986 | 5388 | 9774 | 10 425 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BĒRZAINES NAMS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BĒRZAINES NAMS" (reģ. nr. 40003758215) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Bērzaines iela 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 290 970 €, par 12,7% mazāk nekā gadu iepriekš (333 148 €). 2025. gada peļņa bija 6016 € (2,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 72 743 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 308 979 € un pašu kapitāls 243 194 € (78,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.