Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Easypaint"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 12 887 | 13 693 | 46 587 | 44 467 | 51 677 | 59 037 | 39 910 | 35 924 | 30 824 | 31 325 | 20 839 | 21 503 | 17 893 | 16 456 | 13 478 | 11 884 | 17 551 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 22 884 | 24 751 | 30 973 | 28 884 | 25 694 | 34 607 | 20 816 | 11 000 | 5556 | 3127 | 4154 | 3987 | 2519 | 1261 | 1253 | 1075 | 6132 |
| Aktīvi kopā | 35 771 | 38 444 | 77 560 | 73 351 | 77 371 | 93 644 | 60 726 | 46 924 | 36 380 | 34 452 | 24 993 | 25 490 | 20 412 | 17 717 | 14 731 | 12 959 | 23 683 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 35 874 | 21 478 | 28 638 | 19 440 | 28 894 | 55 128 | 51 000 | 46 973 | 42 210 | 44 024 | 48 691 | 47 049 | 37 036 | 18 518 | 13 639 | 11 367 | 6265 |
| Ilgtermiņa saistības | 17 405 | 8736 | 16 681 | 18 291 | 14 476 | 7361 | 2157 | 235 | 0 | 139 | 80 | 610 | 262 | 0 | 699 | 277 | 0 |
| Saistības kopā | 53 279 | 30 214 | 45 319 | 37 731 | 43 370 | 62 489 | 53 157 | 47 208 | 42 210 | 44 163 | 48 771 | 47 659 | 37 298 | 18 518 | 14 338 | 11 644 | 6265 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -19 645 | 25 132 | 22 608 | 2242 | -3295 | -19 492 | -24 629 | 2578 | -5546 | -3881 | -14 067 | 1609 | 5283 | 16 085 | 1194 | 922 | 16 103 |
| Pašu kapitāls kopā | -17 690 | 7442 | 30 050 | 32 292 | 28 997 | 21 767 | -2862 | -284 | -5830 | -9711 | -23 778 | -22 169 | -16 886 | -801 | 393 | 1315 | 17 418 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 28 906 | 164 493 | 174 406 | 175 394 | 152 012 | 175 041 | 119 111 | 92 494 | 98 947 | 109 808 | 89 467 | 64 954 | 59 298 | 61 736 | 78 174 | 66 232 | 70 808 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 642 | 26 624 | 27 571 | 4234 | -2996 | -18 443 | -24 275 | 2387 | -6356 | -4271 | -14 285 | 1500 | 5250 | 16 084 | 1210 | 960 | 16 132 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -21 079 | 25 132 | 26 285 | 3666 | -3295 | -19 492 | -24 629 | 2578 | -5546 | -3843 | -14 067 | 1609 | 5293 | 16 085 | 1210 | 960 | 16 132 |
| Pārskata gada peļņa | -19 645 | 25 132 | 22 608 | 2242 | -3295 | -19 492 | -24 629 | 2578 | -5546 | -3881 | -14 067 | 1609 | 5283 | 16 085 | 1194 | 922 | 16 103 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 7 | 8 | 9 | 9 | 7 | 6 | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Easypaint"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Easypaint" (reģ. nr. 40003760455) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Braslas iela 49A k-3 - 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 70 808 €, par 6,9% vairāk nekā gadu iepriekš (66 232 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 16 103 € (22,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 23 603 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 23 683 € un pašu kapitāls 17 418 € (73,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.