SIA JS RouteAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 4000 € (18% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 12 424 | 6797 | 12 915 | 6256 | 2884 | 346 | 346 | 62 | 8078 | 111 305 | 208 483 | 291 075 | 35 332 | 16 452 | 215 264 | 222 089 | 40 903 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 227 | 156 | 784 | 539 | 305 | 0 | 0 | 0 | 739 | 2881 | 1648 | 934 | 220 | 0 | 9187 | 7187 | 5390 |
| Aktīvi kopā | 12 651 | 6953 | 13 699 | 6795 | 3189 | 346 | 346 | 62 | 8817 | 114 186 | 210 131 | 292 009 | 35 552 | 16 452 | 224 451 | 229 276 | 46 293 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1333 | 2854 | 7598 | 3595 | 2339 | 0 | 0 | 0 | 10 355 | 113 658 | 209 355 | 307 591 | 50 586 | 6322 | 170 319 | 206 821 | 24 977 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 57 | 304 | 286 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1333 | 2854 | 7598 | 3595 | 2339 | 0 | 0 | 57 | 10 659 | 113 944 | 209 355 | 307 591 | 50 586 | 6322 | 170 319 | 206 821 | 24 977 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1012 | -7219 | 2002 | -2901 | -2350 | -863 | 0 | -341 | -1857 | 2084 | 534 | -16 358 | 548 | 25 164 | 44 002 | 8323 | 2861 |
| Pašu kapitāls kopā | 11 318 | 4099 | 6101 | 3200 | 850 | 346 | 346 | 5 | -1842 | 242 | 776 | -15 582 | -15 034 | 10 130 | 54 132 | 22 455 | 21 316 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 5824 | 4553 | 6198 | 3212 | 1529 | 4063 | 0 | 0 | 1072 | 29 249 | 38 505 | 5316 | 19 213 | 61 284 | 128 245 | 95 578 | 76 098 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1288 | -7219 | 2002 | -2901 | -2350 | -863 | 0 | -341 | -1857 | 2084 | 534 | -16 358 | 548 | 25 164 | 54 336 | 18 323 | 3861 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1288 | -7219 | 2002 | -2901 | -2350 | -863 | 0 | -341 | -1857 | 2084 | 534 | -16 358 | 548 | 25 164 | 54 336 | 18 323 | 3861 |
| Pārskata gada peļņa | 1012 | -7219 | 2002 | -2901 | -2350 | -863 | 0 | -341 | -1857 | 2084 | 534 | -16 358 | 548 | 25 164 | 44 002 | 8323 | 2861 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | 4 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 000 | 4000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA JS Route
Pārskats
SIA JS Route (reģ. nr. 40003761060) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Jukuma Vācieša iela 8 - 70.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 76 098 €, par 20,4% mazāk nekā gadu iepriekš (95 578 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 2861 € (3,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 25 366 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 46 293 € un pašu kapitāls 21 316 € (46,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (66,7%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.