Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "A-Level"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 138 909 | 136 454 | 136 045 | 136 272 | 137 986 | 193 561 | 194 583 | 194 295 | 196 440 | 194 137 | 194 609 | 192 672 | 151 314 | 152 916 | 153 404 | 153 578 | 153 627 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 517 | 370 | 1283 | 901 | 1523 | 1387 | 11 194 | 8317 | 386 | 250 | 114 | 0 | 41 741 | 41 741 | 41 741 | 41 741 | 41 741 |
| Aktīvi kopā | 139 426 | 136 824 | 137 328 | 137 173 | 139 509 | 194 948 | 205 777 | 202 612 | 196 826 | 194 387 | 194 723 | 192 672 | 193 055 | 194 657 | 195 145 | 195 319 | 195 368 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 109 157 | 106 787 | 104 536 | 96 558 | 91 417 | 120 784 | 121 220 | 110 723 | 148 051 | 134 430 | 125 585 | 63 104 | 63 985 | 65 006 | 64 079 | 64 220 | 54 581 |
| Ilgtermiņa saistības | 26 366 | 26 366 | 26 366 | 26 366 | 26 366 | 37 515 | 41 719 | 37 515 | 37 515 | 37 515 | 37 515 | 88 954 | 76 954 | 64 954 | 52 954 | 40 954 | 34 954 |
| Saistības kopā | 135 523 | 133 153 | 130 902 | 122 924 | 117 783 | 158 299 | 162 939 | 148 238 | 185 566 | 171 945 | 163 100 | 152 058 | 140 939 | 129 960 | 117 033 | 105 174 | 89 535 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1903 | -232 | 2755 | 7823 | 7477 | 5735 | 6189 | 11 536 | 7887 | 11 182 | 9182 | 8991 | 11 502 | 12 581 | 13 415 | 12 033 | 15 688 |
| Pašu kapitāls kopā | 3903 | 3671 | 6426 | 14 249 | 21 726 | 36 649 | 42 838 | 54 374 | 11 260 | 22 442 | 31 623 | 40 614 | 52 116 | 64 697 | 78 112 | 90 145 | 105 833 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 22 838 | 16 020 | 20 205 | 18 315 | 13 657 | 14 724 | 15 352 | 24 036 | 25 981 | 19 854 | 15 793 | 14 221 | 15 068 | 15 278 | 17 724 | 15 667 | 18 185 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2182 | -232 | 3177 | 9132 | 8580 | 6860 | 7105 | 14 122 | 10 561 | 11 182 | 9182 | 8991 | 11 502 | 12 581 | 13 415 | 12 033 | 15 688 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2182 | -232 | 3177 | 9132 | 8580 | 6860 | 6909 | 13 787 | 10 454 | 11 182 | 9182 | 8991 | 11 502 | 12 581 | 13 415 | 12 033 | 15 688 |
| Pārskata gada peļņa | 1903 | -232 | 2755 | 7823 | 7477 | 5735 | 6189 | 11 536 | 7887 | 11 182 | 9182 | 8991 | 11 502 | 12 581 | 13 415 | 12 033 | 15 688 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 51 001 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "ADVENTUS SOLUTIONS" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "B2K" — 2 kopīgas personas
- "Baltā 16"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VIARAI"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "A-Level"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "A-Level" (reģ. nr. 40003762776) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Baltā iela 16 - 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 18 185 €, par 16,1% vairāk nekā gadu iepriekš (15 667 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 1,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 15 688 € (86,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 16 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 9093 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 195 368 € un pašu kapitāls 105 833 € (54,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.