Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vision Foods"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 26 001 € (17% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 62 587 | 68 328 | 75 440 | 40 508 | 65 530 | 55 596 | 54 027 | 66 586 | 70 384 | 87 110 | 96 426 | 100 093 | 152 849 | 144 388 | 162 316 | 140 884 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1381 | 1128 | 874 | 17 696 | 19 426 | 15 069 | 9531 | 4696 | 799 | 334 | 561 | 1290 | 2578 | 9944 | 5651 | 1043 |
| Aktīvi kopā | 63 968 | 69 456 | 76 314 | 58 204 | 84 956 | 70 665 | 63 558 | 71 282 | 71 183 | 87 444 | 96 987 | 101 383 | 155 427 | 154 332 | 167 967 | 141 927 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 43 145 | 41 508 | 39 839 | 5152 | 11 011 | 4339 | 0 | 0 | 39 600 | 33 600 | 14 600 | 0 | 0 | 0 | 13 303 | 7068 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3769 | 9152 | 8328 | 5159 | 927 | 1630 | 928 | 1532 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 43 145 | 41 508 | 39 839 | 5152 | 11 011 | 4339 | 3769 | 9152 | 47 928 | 38 759 | 15 527 | 1630 | 928 | 1532 | 13 303 | 7068 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 24 577 | 7125 | 4801 | 16 577 | -5715 | -7617 | -6537 | 2341 | 5125 | 25 431 | 32 775 | 18 292 | 54 747 | -1699 | 28 863 | 6196 |
| Pašu kapitāls kopā | 20 823 | 27 948 | 36 475 | 53 052 | 73 945 | 66 326 | 59 789 | 62 130 | 23 255 | 48 685 | 81 460 | 99 753 | 154 499 | 152 800 | 154 664 | 134 859 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 34 539 | 20 368 | 29 859 | 37 585 | 25 729 | 23 986 | 12 689 | 28 975 | 125 457 | 109 428 | 85 700 | 27 170 | 67 350 | 4800 | 72 150 | 36 972 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 28 021 | 8297 | 5615 | 18 412 | -5715 | -7617 | -6537 | 2580 | 5125 | 25 431 | 32 775 | 18 292 | 54 747 | -1699 | 28 863 | 6196 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 28 021 | 8297 | 5615 | 18 412 | -5715 | -7617 | -6537 | 2580 | 5125 | 25 431 | 32 775 | 18 292 | 54 747 | -1699 | 28 863 | 6196 |
| Pārskata gada peļņa | 24 577 | 7125 | 4801 | 16 577 | -5715 | -7617 | -6537 | 2341 | 5125 | 25 431 | 32 775 | 18 292 | 54 747 | -1699 | 28 863 | 6196 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43 999 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 999 | 26 001 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vision Foods"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vision Foods" (reģ. nr. 40003765043) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Barona iela 22 - 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 36 972 €, par 48,8% mazāk nekā gadu iepriekš (72 150 €). 2025. gada peļņa bija 6196 € (16,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 36 972 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 141 927 € un pašu kapitāls 134 859 € (95,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (90%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.