"City Energy" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 63 | 45 | 75 | 857 | 391 | 198 186 | 191 078 | 204 998 | 211 219 | 259 577 | 244 650 | 550 301 | 121 874 | 218 780 | 788 882 | 582 154 | 635 914 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 1800 | 1800 | 1800 | 2561 | 0 | 2091 | 2646 | 1760 | 78 966 | 346 370 | 768 631 | 818 631 | 1 000 970 | 1 443 418 | 1 748 875 |
| Aktīvi kopā | 63 | 45 | 1875 | 2657 | 2191 | 200 747 | 191 078 | 207 089 | 213 865 | 261 337 | 323 616 | 896 671 | 890 505 | 1 037 411 | 1 789 852 | 2 025 572 | 2 384 789 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 450 | 2750 | 4000 | 4000 | 2805 | 50 | 25 050 | 35 050 | 37 461 | 250 640 | 367 641 | 314 856 | 425 861 | 499 737 | 520 708 | 664 232 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 450 | 2750 | 4000 | 4000 | 2805 | 50 | 25 050 | 35 050 | 37 461 | 250 640 | 367 641 | 314 856 | 425 861 | 499 737 | 520 708 | 664 232 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -477 | -468 | -470 | -468 | -466 | 200 516 | -6914 | -8989 | -3224 | 45 011 | 25 070 | 456 054 | 46 619 | 35 900 | 637 645 | 212 512 | 215 693 |
| Pašu kapitāls kopā | 63 | -405 | -875 | -1343 | -1809 | 197 942 | 191 028 | 182 039 | 178 815 | 223 876 | 72 976 | 529 030 | 575 649 | 611 550 | 1 290 115 | 1 504 864 | 1 720 557 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 206 600 | 0 | 0 | 0 | 84 616 | 117 360 | 486 460 | 328 540 | 254 830 | 228 240 | 236 520 | 230 400 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -477 | -468 | -470 | -468 | -466 | 200 614 | -6810 | -8861 | -3128 | 45 246 | 25 205 | 456 344 | 46 795 | 30 554 | 632 361 | 201 734 | 200 763 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -477 | -468 | -470 | -468 | -466 | 200 566 | -6864 | -8939 | -3174 | 45 011 | 25 070 | 456 054 | 46 619 | 36 067 | 637 645 | 212 512 | 215 693 |
| Pārskata gada peļņa | -477 | -468 | -470 | -468 | -466 | 200 516 | -6914 | -8989 | -3224 | 45 011 | 25 070 | 456 054 | 46 619 | 35 900 | 637 645 | 212 512 | 215 693 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 175 970 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "City Energy" SIA
Pārskats
"City Energy" SIA (reģ. nr. 40003766922) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Dzirnavu iela 83 - 46.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 230 400 €, par 2,6% mazāk nekā gadu iepriekš (236 520 €). 2025. gada peļņa bija 215 693 € (93,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 230 400 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 384 789 € un pašu kapitāls 1 720 557 € (72,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 4.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.