SIA "Auto Kor"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 58 990 | 67 429 | 62 791 | 52 944 | 57 999 | 55 075 | 32 515 | 51 403 | 94 411 | 79 561 | 56 478 | 39 908 | 67 787 | 48 691 | 69 258 | 45 724 | 63 976 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 92 978 | 51 662 | 26 321 | 22 547 | 20 786 | 26 463 | 23 748 | 24 225 | 25 339 | 48 758 | 58 998 | 80 518 | 43 616 | 23 484 | 14 526 | 20 766 | 24 515 |
| Aktīvi kopā | 151 968 | 119 091 | 89 112 | 75 491 | 78 785 | 81 538 | 56 263 | 75 628 | 119 750 | 128 319 | 115 476 | 120 426 | 111 403 | 72 175 | 83 784 | 66 490 | 88 491 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 33 528 | 36 875 | 44 476 | 90 875 | 126 568 | 153 924 | 175 122 | 169 784 | 165 429 | 175 705 | 17 768 | 19 371 | 24 318 | 21 967 | 33 043 | 24 105 | 11 285 |
| Ilgtermiņa saistības | 146 410 | 123 857 | 87 477 | 30 394 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 179 938 | 160 732 | 131 953 | 121 269 | 126 568 | 153 924 | 175 122 | 169 784 | 165 429 | 175 705 | 17 768 | 19 371 | 24 318 | 21 967 | 33 043 | 24 105 | 11 285 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -45 122 | -14 139 | -1883 | 1378 | -2006 | -3616 | -46 473 | 21 087 | 48 477 | -1707 | 145 095 | 3347 | -13 970 | -36 881 | 533 | -8356 | 34 820 |
| Pašu kapitāls kopā | -31 682 | -45 821 | -47 704 | -46 326 | -48 332 | -72 386 | -118 859 | -94 156 | -45 679 | -47 386 | 97 708 | 101 055 | 87 085 | 50 208 | 50 741 | 42 385 | 77 206 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 91 356 | 172 558 | 209 553 | 141 671 | 145 924 | 64 633 | 34 671 | 28 721 | 151 407 | 187 180 | 240 558 | 119 354 | 111 801 | 92 057 | 96 407 | 43 974 | 125 758 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -49 105 | -19 409 | -1720 | -659 | -1870 | -3422 | -46 279 | 21 087 | 50 441 | -1610 | 145 095 | 3964 | -13 845 | -36 805 | 639 | -8103 | 36 367 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -52 087 | -20 199 | -1861 | -659 | -1870 | -3422 | -46 279 | 21 087 | 50 418 | -1707 | 145 095 | 3347 | -13 970 | -36 881 | 533 | -8356 | 34 820 |
| Pārskata gada peļņa | -45 122 | -14 139 | -1883 | 1378 | -2006 | -3616 | -46 473 | 21 087 | 48 477 | -1707 | 145 095 | 3347 | -13 970 | -36 881 | 533 | -8356 | 34 820 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 9 | 11 | 7 | 5 | 5 | 5 | 2 | 2 | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Auto Kor"
Pārskats
SIA "Auto Kor" (reģ. nr. 40003766956) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Ādažu nov., Ādažu pag., Eimuri, Briljantu iela 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 125 758 €, par 186% vairāk nekā gadu iepriekš (43 974 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 34 820 € (27,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 41 919 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 88 491 € un pašu kapitāls 77 206 € (87,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.