"Osteomed" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 80 000 € (42% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 37 489 | 56 701 | 54 821 | 82 150 | 80 042 | 151 200 | 164 539 | 166 975 | 158 524 | 125 639 | 150 698 | 178 305 | 231 178 | 248 584 | 178 566 | 217 761 | 211 044 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 43 507 | 54 380 | 34 324 | 47 207 | 82 667 | 95 420 | 80 423 | 56 407 | 42 815 | 56 471 | 62 260 | 66 146 | 66 642 | 53 622 | 37 641 | 41 479 | 32 727 |
| Aktīvi kopā | 80 996 | 111 081 | 89 145 | 129 357 | 162 709 | 246 620 | 244 962 | 223 382 | 201 339 | 182 110 | 212 958 | 244 451 | 297 820 | 302 206 | 216 207 | 259 240 | 243 771 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 25 102 | 38 093 | 17 048 | 17 421 | 19 243 | 19 175 | 8960 | 9811 | 9447 | 22 950 | 125 642 | 13 769 | 12 967 | 22 074 | 19 514 | 34 711 | 15 282 |
| Ilgtermiņa saistības | 55 027 | 36 237 | 33 245 | 32 605 | 40 872 | 2253 | 2253 | 2253 | 2253 | 0 | 0 | 91 617 | 30 174 | 17 905 | 14 772 | 11 094 | 11 501 |
| Saistības kopā | 80 129 | 74 330 | 50 293 | 50 026 | 60 115 | 21 428 | 11 213 | 12 064 | 11 700 | 22 950 | 125 642 | 105 386 | 43 141 | 39 979 | 34 286 | 45 805 | 26 783 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2125 | 35 884 | 1273 | 41 380 | 22 661 | 78 228 | 46 385 | 14 567 | 27 653 | 22 717 | 52 694 | 47 343 | 115 291 | 124 596 | 43 135 | 122 816 | 80 295 |
| Pašu kapitāls kopā | -125 | 35 759 | 37 032 | 78 412 | 101 073 | 222 042 | 230 586 | 205 153 | 182 806 | 152 399 | 78 258 | 125 601 | 238 892 | 238 488 | 157 027 | 189 844 | 190 139 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 101 383 | 153 898 | 171 098 | 180 735 | 148 238 | 241 896 | 172 489 | 148 999 | 165 674 | 164 283 | 201 215 | 211 119 | 286 954 | 319 141 | 309 915 | 361 774 | 329 857 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 335 | 42 731 | 4904 | 47 769 | 24 499 | 91 752 | 54 102 | 17 850 | 33 600 | 23 177 | 52 694 | 47 343 | 116 030 | 125 713 | 118 707 | 173 220 | 102 373 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1370 | 41 925 | 4500 | 47 756 | 23 771 | 90 650 | 53 952 | 17 850 | 33 600 | 23 177 | 52 694 | 47 343 | 115 844 | 125 353 | 118 135 | 172 834 | 102 191 |
| Pārskata gada peļņa | -2125 | 35 884 | 1273 | 41 380 | 22 661 | 78 228 | 46 385 | 14 567 | 27 653 | 22 717 | 52 694 | 47 343 | 115 291 | 124 596 | 43 135 | 122 816 | 80 295 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 9 | 8 | 6 | 6 | 6 | 6 | 9 | 8 | 8 | 7 | 9 | 10 | 9 | 8 | 8 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 841 | 40 000 | 50 000 | 53 124 | 126 835 | 0 | 2000 | 125 000 | 124 596 | 89 999 | 80 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "Osteomed" SIA
Pārskats
"Osteomed" SIA (reģ. nr. 40003784010) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Marijas iela 13 k-2 - 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 329 857 €, par 8,8% mazāk nekā gadu iepriekš (361 774 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 80 295 € (24,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 16 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 8). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 32 986 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 243 771 € un pašu kapitāls 190 139 € (78,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (75%): SIA Integer Consulting.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.