"EVROPLUSS" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7860 | 3978 | 8436 | 53 546 | 49 587 | 42 835 | 45 898 | 52 167 | 84 430 | 92 292 | 144 437 | 140 754 | 180 726 | 328 766 | 334 219 | 310 286 | 310 246 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3704 | 1542 | 10 489 | 9243 | 8275 | 33 986 | 30 458 | 26 026 | 22 065 | 17 983 | 8620 | 5677 | 5843 | 3188 | 6682 | 4352 | 3252 |
| Aktīvi kopā | 11 564 | 5520 | 18 925 | 62 789 | 57 862 | 76 821 | 76 356 | 78 193 | 106 495 | 110 275 | 153 057 | 146 431 | 186 569 | 331 954 | 340 901 | 314 638 | 313 498 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 24 647 | 26 979 | 152 | 148 | 131 | 102 331 | 93 496 | 103 084 | 139 616 | 141 454 | 152 285 | 155 101 | 230 289 | 192 140 | 198 926 | 186 172 | 185 032 |
| Ilgtermiņa saistības | 350 | 0 | 26 875 | 74 560 | 75 680 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 24 997 | 26 979 | 27 027 | 74 708 | 75 811 | 102 331 | 93 496 | 103 084 | 139 616 | 141 454 | 152 285 | 155 101 | 230 289 | 192 140 | 198 926 | 186 172 | 185 032 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -10 022 | -7872 | 6293 | 1125 | -8955 | 449 | 5980 | -3551 | -8230 | 1942 | 31 951 | -9442 | -35 049 | 183 534 | 2179 | -13 509 | 0 |
| Pašu kapitāls kopā | -13 865 | -21 737 | -8471 | -13 235 | -19 177 | -27 320 | -21 340 | -24 891 | -33 121 | -31 179 | 772 | -8670 | -43 720 | 139 814 | 141 975 | 128 466 | 128 466 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 51 375 | 10 336 | 37 581 | 76 857 | 74 973 | 154 512 | 167 971 | 155 344 | 68 483 | 93 988 | 207 019 | 101 233 | 82 332 | 398 537 | 294 791 | 212 573 | 199 414 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -9955 | -8222 | 6293 | 1125 | -8955 | 1549 | 5980 | -3551 | -8230 | 1942 | 31 951 | -9442 | -35 049 | 183 534 | 2179 | -13 509 | 0 |
| EBITDA | — | — | 6293 | 1125 | -8955 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9954 | -8222 | 6293 | 1125 | -8955 | 449 | 5980 | -3551 | -8230 | 1942 | 31 951 | -9442 | -35 049 | 183 534 | 2179 | -13 509 | 0 |
| Pārskata gada peļņa | -10 022 | -7872 | 6293 | 1125 | -8955 | 449 | 5980 | -3551 | -8230 | 1942 | 31 951 | -9442 | -35 049 | 183 534 | 2179 | -13 509 | 0 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | 1598 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 4 | 7 | 7 | 9 | 12 | 9 | 4 | 3 | 3 | 3 | 5 | 6 | 6 | 6 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: "EVROPLUSS" SIA
Pārskats
"EVROPLUSS" SIA (reģ. nr. 40003788614) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Latgales iela 260 k-6 - 55.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 199 414 €, par 6,2% mazāk nekā gadu iepriekš (212 573 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,8% gadā. Ar peļņu noslēgti 8 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 39 883 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 313 498 € un pašu kapitāls 128 466 € (41,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.