Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PVC Mārupe"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 74 241 | 36 851 | 20 688 | 3254 | 2057 | 933 | 1172 | 28 263 | 62 698 | 111 890 | 96 828 | 163 375 | 250 399 | 209 262 | 207 378 | 411 367 | 442 617 | 322 622 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 59 962 | 49 825 | 37 695 | 500 | 500 | 500 | 712 | 1459 | 1721 | 2597 | 2160 | 1706 | 1102 | 63 601 | 59 644 | 62 849 | 49 346 | 55 547 |
| Aktīvi kopā | 134 203 | 86 676 | 58 383 | 3754 | 2557 | 1433 | 1884 | 29 722 | 64 419 | 114 487 | 98 988 | 165 081 | 251 501 | 272 863 | 267 022 | 474 216 | 491 963 | 378 169 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 88 559 | 99 969 | 83 070 | 54 755 | 56 883 | 56 152 | 43 234 | 72 141 | 101 858 | 107 453 | 62 194 | 124 234 | 202 194 | 146 553 | 101 292 | 272 421 | 221 194 | 99 374 |
| Ilgtermiņa saistības | 27 523 | 15 740 | 6209 | 0 | 0 | 0 | 28 518 | 24 509 | 12 547 | 12 547 | 0 | 0 | 0 | 46 500 | 37 500 | 32 653 | 22 732 | 0 |
| Saistības kopā | 116 082 | 115 709 | 89 279 | 54 755 | 56 883 | 56 152 | 71 752 | 96 650 | 114 405 | 120 000 | 62 194 | 124 234 | 202 194 | 193 053 | 138 792 | 305 074 | 243 926 | 99 374 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7981 | -47 054 | -2425 | -18 095 | -3325 | -393 | 7989 | 2940 | 16 942 | 44 473 | 42 307 | 4053 | 8460 | 30 503 | 48 420 | 40 912 | 78 895 | 30 758 |
| Pašu kapitāls kopā | 16 573 | -30 481 | -32 906 | -51 001 | -54 326 | -54 719 | -69 868 | -66 928 | -49 986 | -5513 | 36 794 | 40 847 | 49 307 | 79 810 | 128 230 | 169 142 | 248 037 | 278 795 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 259 712 | 112 741 | 46 920 | 8562 | 0 | 1831 | 66 884 | 147 990 | 442 346 | 419 824 | 376 436 | 444 794 | 639 542 | 1 148 765 | 962 382 | 1 186 406 | 1 516 139 | 995 034 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3904 | -47 331 | -799 | -17 057 | -3325 | -393 | 7989 | 2940 | 16 942 | 45 852 | 42 307 | 4053 | 9914 | 36 998 | 57 883 | 49 669 | 82 594 | 32 418 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6967 | -50 598 | -2425 | -18 095 | -3325 | -393 | 7989 | 2940 | 16 942 | 45 852 | 42 307 | 4053 | 8460 | 30 503 | 48 420 | 40 912 | 78 895 | 30 758 |
| Pārskata gada peļņa | -7981 | -47 054 | -2425 | -18 095 | -3325 | -393 | 7989 | 2940 | 16 942 | 44 473 | 42 307 | 4053 | 8460 | 30 503 | 48 420 | 40 912 | 78 895 | 30 758 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 6 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 8 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 5500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PVC Mārupe"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PVC Mārupe" (reģ. nr. 40003790619) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupes pag., "Zirnīši".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 995 034 €, par 34,4% mazāk nekā gadu iepriekš (1 516 139 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 30 758 € (3,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 331 678 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 378 169 € un pašu kapitāls 278 795 € (73,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (70%): Zirnīši, Mārupes pagasta zemnieka saimniecība.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.