Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TECH STREAM"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5823 | 6542 | 12 324 | 2811 | 57 343 | 40 536 | 54 182 | 60 957 | 59 345 | 159 101 | 187 705 | 343 716 | 310 642 | 659 304 | 692 127 | 555 288 | 530 131 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 198 | 0 | 452 | 270 | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1854 | 2926 | 2025 | 1753 | 2589 | 3875 | 96 539 | 105 980 |
| Aktīvi kopā | 6021 | 6542 | 12 776 | 3081 | 57 431 | 40 536 | 54 182 | 60 957 | 59 345 | 160 955 | 190 631 | 345 741 | 312 395 | 661 893 | 696 002 | 651 827 | 636 111 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 9321 | 4333 | 8230 | 218 | 32 061 | 7767 | 4863 | 2178 | 0 | 6732 | 0 | 121 288 | 0 | 340 835 | 91 267 | 86 702 | 67 946 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 688 | 0 | 4000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 9321 | 4333 | 8230 | 218 | 50 749 | 7767 | 8863 | 2178 | 0 | 6732 | 0 | 121 288 | 0 | 340 835 | 91 267 | 86 702 | 67 946 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2940 | 4633 | 2397 | -1683 | 4044 | 29 031 | 12 550 | 13 460 | 3412 | 92 032 | 44 408 | 37 572 | 87 942 | 8663 | 283 677 | 390 | 3040 |
| Pašu kapitāls kopā | -3300 | 1333 | 3730 | 2047 | 6091 | 31 928 | 44 478 | 57 938 | 58 504 | 153 382 | 189 744 | 223 566 | 311 508 | 320 171 | 603 848 | 564 238 | 567 278 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 26 920 | 85 497 | 60 740 | 107 165 | 252 954 | 394 555 | 476 385 | 176 216 | 282 831 | 786 028 | 739 347 | 716 496 | 398 986 | 351 091 | 1 862 953 | 330 321 | 188 256 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2940 | 4633 | 2397 | -1683 | 4767 | 33 807 | 14 787 | 15 842 | 4018 | 92 032 | 46 298 | 38 394 | 87 942 | 8663 | 283 677 | 10 390 | 3040 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2940 | 4633 | 2397 | -1683 | 4767 | 33 807 | 14 787 | 15 842 | 4018 | 92 032 | 46 298 | 38 394 | 87 942 | 8663 | 283 677 | 10 390 | 3040 |
| Pārskata gada peļņa | -2940 | 4633 | 2397 | -1683 | 4044 | 29 031 | 12 550 | 13 460 | 3412 | 92 032 | 44 408 | 37 572 | 87 942 | 8663 | 283 677 | 390 | 3040 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3194 | 0 | 0 | 2846 | 0 | 8046 | 3750 | 0 | 0 | 0 | 40 000 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "KALVIS LV" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TECH STREAM"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TECH STREAM" (reģ. nr. 40003790708) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vilhelma Kreslera iela 1 k-3 - 10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 188 256 €, par 43,0% mazāk nekā gadu iepriekš (330 321 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 3040 € (1,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 37 651 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 636 111 € un pašu kapitāls 567 278 € (89,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.