Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PHARMIDEA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 96 027 | 164 127 | 530 827 | 529 207 | 3 414 190 | 1 270 427 | 1 559 506 | 2 682 725 | 2 683 544 | 3 264 478 | 3 596 227 | 4 387 968 | 3 502 482 | 3 469 267 | 3 739 311 | 3 521 213 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 934 348 | 1 653 050 | 1 481 933 | 1 236 071 | 2 218 571 | 6 177 377 | 6 460 275 | 6 136 877 | 6 001 299 | 5 850 138 | 5 287 492 | 5 039 041 | 4 750 858 | 4 290 705 | 4 226 929 | 4 612 285 |
| Aktīvi kopā | 2 030 375 | 1 817 177 | 2 012 760 | 1 765 278 | 5 632 761 | 7 447 804 | 8 019 781 | 8 819 602 | 8 684 843 | 9 114 616 | 8 883 719 | 9 427 009 | 8 253 340 | 7 759 972 | 7 966 240 | 8 133 498 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 333 485 | 793 542 | 1 323 167 | 1 293 081 | 2 596 938 | 1 804 966 | 2 464 218 | 2 960 610 | 3 062 214 | 3 753 304 | 2 710 218 | 3 361 046 | 3 299 405 | 2 340 048 | 2 481 327 | 2 031 354 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 578 726 | 1 143 651 | 919 464 | 721 839 | 1 248 894 | 3 740 433 | 4 137 131 | 3 603 019 | 3 163 208 | 2 700 255 | 2 078 611 | 1 686 420 | 1 574 124 | 1 603 438 | 1 472 152 | 1 526 999 |
| Saistības kopā | 1 912 211 | 1 937 193 | 2 242 631 | 2 014 920 | 3 845 832 | 5 545 399 | 6 601 349 | 6 563 629 | 6 225 422 | 6 453 559 | 4 788 829 | 5 047 466 | 4 873 529 | 3 943 486 | 3 953 479 | 3 558 353 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -152 857 | -229 950 | -109 482 | -24 060 | 206 816 | 105 536 | -437 920 | 837 541 | 203 448 | 361 629 | 1 433 834 | 284 653 | -899 732 | 436 675 | 196 275 | 562 384 |
| Pašu kapitāls kopā | 105 732 | -124 218 | -241 050 | -265 110 | 1 750 816 | 1 856 352 | 1 418 432 | 2 255 973 | 2 459 421 | 2 661 057 | 4 094 890 | 4 379 543 | 3 379 811 | 3 816 486 | 4 012 761 | 4 575 145 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 373 496 | 271 378 | 659 340 | 1 586 556 | 2 621 838 | 3 270 251 | 3 586 723 | 5 491 489 | 5 298 638 | 7 959 371 | 8 385 706 | 7 443 716 | 7 447 302 | 7 439 728 | 8 554 000 | 8 210 216 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -107 337 | -170 292 | -63 627 | 38 969 | 259 326 | 168 251 | -245 941 | 956 696 | 332 449 | 405 757 | 1 610 891 | 374 252 | -770 570 | 518 207 | 260 811 | 609 759 |
| EBITDA | 157 504 | 111 440 | 214 758 | 335 052 | 689 843 | 671 287 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -152 857 | -229 950 | -109 482 | -24 060 | 206 816 | 105 536 | -376 958 | 818 024 | 206 999 | 362 082 | 1 434 712 | 287 092 | -866 891 | 438 306 | 198 654 | 565 394 |
| Pārskata gada peļņa | -152 857 | -229 950 | -109 482 | -24 060 | 206 816 | 105 536 | -437 920 | 837 541 | 203 448 | 361 629 | 1 433 834 | 284 653 | -899 732 | 436 675 | 196 275 | 562 384 |
| Darbaspēka izmaksas | 214 771 | 93 730 | 166 853 | 254 790 | 338 539 | 562 248 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 264 841 | 281 732 | 278 385 | 296 083 | 430 517 | 503 036 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 22 | 19 | 19 | 29 | 34 | 42 | 48 | 63 | 77 | 84 | 94 | 103 | 106 | 116 | 119 | 117 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 000 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PHARMIDEA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PHARMIDEA" (reģ. nr. 40003791173) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Olaines nov., Olaine, Rūpnīcu iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 8 210 216 €, par 4,0% mazāk nekā gadu iepriekš (8 554 000 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 22,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 562 384 € (6,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 117 (gadu iepriekš 119). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 70 173 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 8 133 498 € un pašu kapitāls 4 575 145 € (56,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (40%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.