Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvian Capital Ventures"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2026Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 48 000 € (5% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2017–2026
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 581 105 | 365 291 | 419 622 | 415 713 | 366 296 | 118 836 | 93 505 | 83 398 | 55 258 | 54 314 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 819 897 | 834 328 | 834 328 | 834 328 | 833 365 | 1 085 543 | 902 739 | 902 739 | 833 365 | 833 365 |
| Aktīvi kopā | 1 401 002 | 1 199 619 | 1 253 950 | 1 250 041 | 1 199 661 | 1 204 379 | 996 244 | 986 137 | 888 623 | 887 679 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 49 | 0 | 42 | 92 | 50 | 50 | 16 207 | 12 000 | 12 803 | 12 822 |
| Ilgtermiņa saistības | 466 174 | 391 655 | 392 929 | 366 098 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 466 223 | 391 655 | 392 971 | 366 190 | 50 | 50 | 16 207 | 12 000 | 12 803 | 12 822 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 114 591 | 31 685 | 106 348 | 10 872 | 515 760 | 64 718 | 199 708 | 84 100 | -22 317 | 47 037 |
| Pašu kapitāls kopā | 934 779 | 807 964 | 860 979 | 883 851 | 1 199 611 | 1 204 329 | 980 037 | 974 137 | 875 820 | 874 857 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4825 | -7543 | -17 320 | 11 850 | -3158 | -98 | -3576 | -1500 | -139 641 | -963 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 114 641 | 31 735 | 106 398 | 10 922 | 515 810 | 64 768 | 200 424 | 84 100 | -22 267 | 47 037 |
| Pārskata gada peļņa | 114 591 | 31 685 | 106 348 | 10 872 | 515 760 | 64 718 | 199 708 | 84 100 | -22 317 | 47 037 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 158 500 | 53 333 | 0 | 200 000 | 60 000 | 424 000 | 90 000 | 76 000 | 48 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Northmaps" — 11,2%
- SIA "Mappost" — 10,42%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DS RE" — 9,75%
- "SOLVINA" AS — 2 kopīgas personas
- SIA "BaltCap" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DD Ventures" — 2 kopīgas personas
- "Labo iniciatīvu fonds"
- "Līgatnes vēstures biedrība"
- SIA "Pharma VC"
- SIA Emsco
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BPF Capital"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DS RE"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Metamix Service Group"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SAA Invest"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SMALAT"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvian Capital Ventures"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvian Capital Ventures" (reģ. nr. 40003792840) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Strēlnieku iela 5 - 19.
Finanšu rezultāti
2026. gadā apgrozījuma nebija. 2026. gada peļņa bija 47 037 €. Ar peļņu noslēgti 9 no 10 publicētajiem gadiem. 2026. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2026. gada beigās bilances kopsumma bija 887 679 € un pašu kapitāls 874 857 € (98,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (42,5%) pieder privātpersonai. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.