SIA "MAFE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 13 409 | 10 285 | 6466 | 1533 | 9962 | 159 210 | 77 814 | 53 114 | 39 628 | 173 571 | 86 881 | 118 351 | 71 049 | 206 246 | 318 031 | 241 586 | 172 374 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 65 000 | 65 000 | 65 000 | 65 000 | 65 000 | 27 451 | 34 391 | 41 331 | 46 771 | 50 691 | 175 464 | 153 657 | 293 306 | 450 707 | 615 272 | 752 139 | 1 172 664 |
| Aktīvi kopā | 78 409 | 75 285 | 71 466 | 66 533 | 74 962 | 186 661 | 112 205 | 94 445 | 86 399 | 224 262 | 262 345 | 272 008 | 364 355 | 656 953 | 933 303 | 993 725 | 1 345 038 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 68 256 | 61 064 | 59 668 | 56 448 | 63 911 | 78 900 | 78 346 | 82 205 | 55 077 | 206 030 | 739 | 4827 | 16 218 | 309 349 | 648 377 | 125 535 | 107 068 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54 450 | 4463 | 0 | 0 | 0 | 50 321 | 50 321 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 68 256 | 61 064 | 59 668 | 56 448 | 63 911 | 133 350 | 82 809 | 82 205 | 55 077 | 206 030 | 51 060 | 55 148 | 16 218 | 309 349 | 648 377 | 125 535 | 107 068 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 7710 | 4068 | -2423 | -1713 | 966 | 37 587 | -23 915 | -17 156 | 19 083 | -13 068 | 34 910 | 14 950 | 74 101 | 15 804 | -62 678 | 576 264 | 50 170 |
| Pašu kapitāls kopā | 10 153 | 14 221 | 11 798 | 10 085 | 11 051 | 53 311 | 29 396 | 12 240 | 31 322 | 18 232 | 211 285 | 216 860 | 348 137 | 347 604 | 284 926 | 868 190 | 1 237 970 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 500 | 21 000 | 7412 | 9159 | 11 746 | 10 660 | 10 280 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 7953 | 4517 | -1887 | -1269 | 1454 | 38 232 | -23 915 | -17 106 | 20 020 | -13 018 | 34 095 | 15 144 | 73 212 | -12 478 | -67 815 | 590 904 | 45 985 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7953 | 4517 | -1887 | -1269 | 1454 | 38 232 | -23 915 | -17 106 | 20 020 | -13 018 | 35 454 | 15 482 | 74 792 | 15 985 | -62 598 | 576 292 | 50 197 |
| Pārskata gada peļņa | 7710 | 4068 | -2423 | -1713 | 966 | 37 587 | -23 915 | -17 156 | 19 083 | -13 068 | 34 910 | 14 950 | 74 101 | 15 804 | -62 678 | 576 264 | 50 170 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9375 | 0 | 16 337 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "MAFE"
Pārskats
SIA "MAFE" (reģ. nr. 40003792982) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Daugavpils, 18. novembra iela 80 - 1A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 10 280 €, par 3,6% mazāk nekā gadu iepriekš (10 660 €). 2025. gada peļņa bija 50 170 € (488% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 5140 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 345 038 € un pašu kapitāls 1 237 970 € (92,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 4.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.