Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pactum"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 90 766 | 99 112 | 96 188 | 91 069 | 88 303 | 399 | 67 | 6 | 8 | 90 | 461 | 434 | 1124 | 2174 | 3990 | 989 | 1781 | 5737 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 666 383 | 664 429 | 664 147 | 664 114 | 664 080 | 751 558 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1272 | 823 |
| Aktīvi kopā | 757 149 | 763 541 | 760 335 | 755 183 | 752 383 | 751 957 | 67 | 6 | 8 | 90 | 461 | 434 | 1124 | 2174 | 3990 | 989 | 3053 | 6560 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 769 | 1138 | 5182 | 5443 | 3820 | 7678 | 2042 | 5472 | 6889 | 3504 | 6113 | 5168 | 1196 | 1750 | 3612 | 2950 | 1898 | 1950 |
| Ilgtermiņa saistības | 137 140 | 162 837 | 167 791 | 172 200 | 170 580 | 182 132 | 78 553 | 61 649 | 59 249 | 59 280 | 1340 | 1390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 137 909 | 163 975 | 172 973 | 177 643 | 174 400 | 189 810 | 80 595 | 67 121 | 66 138 | 62 784 | 7453 | 6558 | 1196 | 1750 | 3612 | 2950 | 1898 | 1950 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -28 828 | -20 059 | -12 444 | -9098 | 443 | -15 836 | -880 392 | 13 413 | 985 | 3436 | 55 702 | 868 | 6052 | 495 | -46 | -2339 | 3116 | 3455 |
| Pašu kapitāls kopā | 619 141 | 599 082 | 586 638 | 577 540 | 577 983 | 562 147 | -80 528 | -67 115 | -66 130 | -62 694 | -6992 | -6124 | -72 | 424 | 378 | -1961 | 1155 | 4610 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 345 | 2100 | 21 223 | 31 114 | 31 830 | 973 | 214 550 | 7559 | 11 036 | 15 719 | 8651 | 13 707 | 18 900 | 16 255 | 14 352 | 14 215 | 21 582 | 30 404 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -19 374 | -9396 | -569 | -6930 | 3567 | -13 698 | -875 289 | 13 413 | 985 | 3570 | 55 725 | 871 | 6059 | 495 | -46 | -2339 | 3116 | 3459 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -26 085 | -18 216 | -9738 | -6930 | 3567 | -13 698 | -875 289 | 13 413 | 985 | 3570 | 55 725 | 871 | 6059 | 495 | -46 | -2339 | 3116 | 3459 |
| Pārskata gada peļņa | -28 828 | -20 059 | -12 444 | -9098 | 443 | -15 836 | -880 392 | 13 413 | 985 | 3436 | 55 702 | 868 | 6052 | 495 | -46 | -2339 | 3116 | 3455 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pactum"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pactum" (reģ. nr. 40003793140) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Sērenes iela 4 - 43.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 30 404 €, par 40,9% vairāk nekā gadu iepriekš (21 582 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 30,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 3455 € (11,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 30 404 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 6560 € un pašu kapitāls 4610 € (70,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.