Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Laurenc"Aktīvs

40003794396Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2006

Finanšu rādītāji

1 789 987 €+4,3%
Apgrozījums 2025
+11,5%
Vidējais pieaugums gadā 2008–2025
01 milj.2 milj.3 milj.’08’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
01 milj.2 milj.’08’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 39 000 € (8% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~39 000 €
2024 ~52 000 €
2023 ~42 064 €
2022 ~75 000 €
2021 ~60 000 €
20200 €
2019 ~70 000 €
20180 €
20170 €
20160 €
20150 €
20140 €
20130 €
20120 €
20110 €
20080 €
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
20082010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā24 28622 56721 31522 19726 72145 10992 990120 353180 659181 410202 737237 785284 309395 619276 075174 235132 051
Pamatlīdzekļi kopā72 52316 938601116 42071 672129 072150 471303 907566 541828 500883 088813 189802 2201 099 0841 278 9991 116 691967 290
Aktīvi kopā96 80939 50527 32638 61798 393174 181243 461424 260747 2001 009 9101 085 8251 050 9741 086 5291 494 7031 555 0741 290 9261 099 341
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības73 90773 51695 08066 74857 46664 23079 10882 544215 929323 896432 336336 679333 212428 232509 267487 139433 088
Ilgtermiņa saistības019 020021 07272 369134 341116 158210 277315 228460 902417 436288 096226 629337 792386 430311 156208 170
Saistības kopā73 90792 53695 08087 820129 835198 571195 266292 821531 157784 798849 772624 775559 841766 024895 697798 295641 258
Pamatkapitāls—————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa—————————————————
Pārskata gada peļņa-686-24 719-13 89617 85616 82814 70467 11697 97384 604906980 941190 146160 489276 991-27 238-114 7464452
Pašu kapitāls kopā21 266-54 806-68 702-50 846-34 018-33 70033 466131 439216 043225 112236 053426 199526 688728 679659 377492 631458 083
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums312 772269 608304 791353 530367 541681 630885 542982 9421 227 1641 471 9481 690 7241 630 7271 798 1982 500 4942 325 3881 716 1971 789 987
Saimnieciskās darbības peļņa4840-18 934-965119 89019 66222 90681 655114 25397 43124 623100 154208 503173 369291 62614 484-52 18243 616
Peļņa pirms nodokļiem-686-24 719-13 89617 85616 82814 75469 688104 57484 604930180 941190 149160 491277 704-16 919-100 31615 677
Pārskata gada peļņa-686-24 719-13 89617 85616 82814 70467 11697 97384 604906980 941190 146160 489276 991-27 238-114 7464452
Darbaspēka izmaksas—————————————————
Nolietojums—————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki985512141417202224222224231919
Aprēķinātā dividende0—0000000070 000060 00075 00042 06452 00039 000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
49,99%50,01%Sabiedrība ar ierobež…Ostrovskis RobertsKazanovs Renārs
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Tā pati juridiskā adrese

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Laurenc"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Laurenc" (reģ. nr. 40003794396) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mašīnu iela 6.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 1 789 987 €, par 4,3% vairāk nekā gadu iepriekš (1 716 197 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 4452 € (0,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 19. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 94 210 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 099 341 € un pašu kapitāls 458 083 € (41,7% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.