SIA "Mežmalas ozols"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4657 | 4727 | 2759 | 2791 | 95 | 60 | 151 | 39 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 331 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 97 404 | 97 024 | 96 424 | 96 424 | 99 173 | 99 173 | 141 111 | 141 111 | 141 111 | 141 111 | 141 111 | 141 111 | 141 111 | 141 111 | 141 111 | 141 110 | 141 110 | 141 110 |
| Aktīvi kopā | 102 061 | 101 751 | 99 183 | 99 215 | 99 268 | 99 233 | 141 262 | 141 150 | 141 115 | 141 115 | 141 115 | 141 115 | 141 114 | 141 111 | 141 111 | 141 110 | 141 110 | 141 441 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 75 117 | 8232 | 7794 | 8219 | 69 | 5127 | 8624 | 9483 | 708 | 76 | 106 | 497 | 943 | 953 | 686 | 2214 | 3558 | 595 |
| Ilgtermiņa saistības | 29 225 | 97 415 | 98 995 | 100 445 | 110 910 | 107 383 | 152 792 | 152 757 | 162 978 | 165 526 | 166 801 | 167 781 | 168 787 | 170 146 | 171 846 | 171 846 | 171 846 | 176 483 |
| Saistības kopā | 104 342 | 105 647 | 106 789 | 108 664 | 110 979 | 112 510 | 161 416 | 162 240 | 163 686 | 165 602 | 166 907 | 168 278 | 169 730 | 171 099 | 172 532 | 174 060 | 175 404 | 177 078 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1133 | -1615 | -3711 | -1843 | -2262 | -1566 | -1350 | -936 | -1481 | -1915 | -1255 | -1371 | -1453 | -1372 | -1433 | -1529 | -1345 | -1343 |
| Pašu kapitāls kopā | -2281 | -3896 | -7606 | -9449 | -11 711 | -13 277 | -20 154 | -21 090 | -22 571 | -24 487 | -25 792 | -27 163 | -28 616 | -29 988 | -31 421 | -32 950 | -34 294 | -35 637 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -703 | -744 | -2731 | -787 | -1015 | -957 | -484 | -80 | -1431 | -1823 | -1249 | -1325 | -1325 | -1275 | -1383 | -1479 | -1295 | -1293 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -703 | -744 | -2731 | -787 | -1018 | -969 | -496 | -80 | -1431 | -1865 | -1255 | -1371 | -1403 | -1322 | -1383 | -1479 | -1295 | -1293 |
| Pārskata gada peļņa | -1133 | -1615 | -3711 | -1843 | -2262 | -1566 | -1350 | -936 | -1481 | -1915 | -1255 | -1371 | -1453 | -1372 | -1433 | -1529 | -1345 | -1343 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Mežmalas ozols"
Pārskats
SIA "Mežmalas ozols" (reģ. nr. 40003794926) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mātera iela 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1343 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (18). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SENKLASIKA".
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-35 637 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.