SIA "G.B. Marketing & Sales"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1768 | 1440 | 3311 | 1166 | 35 535 | 62 666 | 52 344 | 36 966 | 21 874 | 36 655 | 46 312 | 57 173 | 48 487 | 70 240 | 92 704 | 54 089 | 14 119 | 20 541 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2392 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 994 | 9205 | 4852 | 7984 | 17 884 | 20 156 | 4340 | 10 519 | 17 120 | 13 494 | 9565 | 17 982 |
| Aktīvi kopā | 4160 | 1440 | 3311 | 1166 | 35 535 | 62 666 | 64 338 | 46 171 | 26 726 | 44 639 | 64 196 | 77 329 | 52 827 | 80 759 | 109 824 | 67 583 | 23 684 | 38 523 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4870 | 8062 | 6189 | 1100 | 34 310 | 85 564 | 97 672 | 53 312 | 34 702 | 52 657 | 72 137 | 84 445 | 100 049 | 116 946 | 126 747 | 107 358 | 108 869 | 134 969 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4870 | 8062 | 6189 | 1100 | 34 310 | 85 564 | 97 672 | 53 312 | 34 702 | 52 657 | 72 137 | 84 445 | 100 049 | 116 946 | 126 747 | 107 358 | 108 869 | 134 969 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4647 | -5912 | 3744 | 2943 | 1159 | -24 123 | -752 | 26 193 | -834 | -42 | 77 | 825 | -40 106 | 7599 | 19 264 | -23 999 | -45 410 | -11 261 |
| Pašu kapitāls kopā | -710 | -6622 | -2878 | 66 | 1225 | -22 898 | -33 334 | -7141 | -7976 | -8018 | -7941 | -7116 | -47 222 | -36 187 | -16 923 | -39 775 | -85 185 | -96 446 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 6910 | 1887 | 8190 | 10 929 | 102 329 | 107 591 | 124 791 | 80 538 | 84 332 | 90 743 | 99 747 | 145 379 | 97 496 | 129 705 | 143 371 | 113 887 | 110 734 | 112 707 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4151 | -5190 | 3744 | 2943 | 1372 | -24 123 | 188 | 26 674 | -779 | -42 | 102 | 892 | -37 283 | 7788 | 19 307 | -23 798 | -45 232 | -11 071 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4647 | -5912 | 3744 | 2943 | 1372 | -24 123 | -752 | 26 193 | -834 | -42 | 77 | 825 | -40 106 | 7599 | 19 264 | -23 999 | -45 410 | -11 261 |
| Pārskata gada peļņa | -4647 | -5912 | 3744 | 2943 | 1159 | -24 123 | -752 | 26 193 | -834 | -42 | 77 | 825 | -40 106 | 7599 | 19 264 | -23 999 | -45 410 | -11 261 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "G.B. Marketing & Sales"
Pārskats
SIA "G.B. Marketing & Sales" (reģ. nr. 40003799529) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Aleksandra Čaka iela 54 - 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 112 707 €, par 1,8% vairāk nekā gadu iepriekš (110 734 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,8% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 11 261 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 37 569 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-96 446 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.