SIA "M-GOTTWALD"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 15 516 | 9022 | 2322 | 3521 | 8837 | 28 453 | 32 075 | 30 616 | 37 707 | 47 369 | 65 231 | 59 610 | 75 718 | 112 341 | 170 678 | 130 659 | 147 937 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 35 635 | 28 084 | 21 560 | 21 416 | 25 621 | 26 860 | 37 414 | 26 801 | 30 788 | 53 159 | 46 616 | 56 252 | 54 465 | 43 239 | 41 979 | 72 266 | 52 088 |
| Aktīvi kopā | 51 151 | 37 106 | 23 882 | 24 937 | 34 458 | 55 313 | 69 489 | 57 417 | 68 495 | 100 528 | 111 847 | 115 862 | 130 183 | 155 580 | 212 657 | 202 925 | 200 025 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 74 609 | 76 233 | 11 558 | 11 839 | 10 179 | 29 542 | 37 041 | 22 810 | 5922 | 5768 | 3539 | 36 860 | 66 648 | 129 218 | 146 143 | 169 810 | 164 834 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 65 415 | 64 668 | 73 346 | 77 025 | 77 025 | 70 000 | 63 500 | 63 500 | 50 000 | 43 000 | 43 000 | 43 000 | 41 500 | 37 500 | 32 200 |
| Saistības kopā | 74 609 | 76 233 | 76 973 | 76 507 | 83 525 | 106 567 | 114 066 | 92 810 | 69 422 | 69 268 | 53 539 | 79 860 | 109 648 | 172 218 | 187 643 | 207 310 | 197 034 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -12 615 | -15 966 | -13 964 | 1510 | 2000 | 11 747 | 6385 | 8150 | 34 078 | 31 431 | 26 997 | -23 945 | -20 795 | -36 521 | 44 685 | -24 394 | 6887 |
| Pašu kapitāls kopā | -23 806 | -39 772 | -53 736 | -52 226 | -50 226 | -54 118 | -47 572 | -39 422 | -5344 | 26 087 | 53 084 | 29 139 | 8344 | -28 177 | 16 508 | -7886 | -999 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 42 501 | 7834 | 26 891 | 55 651 | 71 241 | 166 215 | 132 899 | 139 974 | 211 484 | 279 763 | 281 346 | 267 784 | 299 975 | 373 331 | 447 036 | 363 065 | 374 987 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -12 495 | -15 966 | -14 004 | 1602 | 2026 | 11 747 | 6385 | 8150 | 34 078 | 31 431 | 26 997 | -23 434 | -21 327 | -36 892 | 43 847 | -24 394 | 6887 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -12 615 | -15 966 | -13 964 | 1510 | 2000 | 11 747 | 6385 | 8150 | 34 078 | 31 431 | 26 997 | -23 843 | -20 617 | -36 397 | 44 964 | -24 394 | 6887 |
| Pārskata gada peļņa | -12 615 | -15 966 | -13 964 | 1510 | 2000 | 11 747 | 6385 | 8150 | 34 078 | 31 431 | 26 997 | -23 945 | -20 795 | -36 521 | 44 685 | -24 394 | 6887 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 5 | 3 | 5 | 5 | 5 | 5 | 8 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "M-GOTTWALD"
Pārskats
SIA "M-GOTTWALD" (reģ. nr. 40003803307) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Lašu iela 5 - 49.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 374 987 €, par 3,3% vairāk nekā gadu iepriekš (363 065 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 6887 € (1,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 37 499 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-999 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.