SIA "Indel"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 50 329 € (55% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 54 877 | 85 522 | 62 735 | 62 836 | 124 667 | 123 740 | 99 158 | 229 663 | 67 441 | 103 545 | 77 848 | 52 006 | 39 354 | 61 225 | 50 592 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 329 | 13 863 | 23 239 | 18 591 | 13 943 | 26 443 | 32 368 | 39 114 |
| Aktīvi kopā | 54 877 | 85 522 | 62 735 | 62 836 | 124 667 | 123 740 | 99 158 | 246 992 | 81 304 | 126 784 | 96 439 | 65 949 | 65 797 | 93 593 | 89 706 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 8077 | 1262 | 9692 | 144 | 13 271 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 2155 | 5752 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8683 | 10 845 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 10 232 | 7014 | 9692 | 144 | 13 271 | 0 | 0 | 0 | 8683 | 10 845 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 29 466 | 41 863 | 50 683 | 60 332 | 106 675 | 119 876 | 95 294 | 240 078 | 65 815 | 103 824 | 39 568 | 25 458 | 57 457 | 84 386 | 47 710 |
| Pašu kapitāls kopā | 44 445 | 78 308 | 52 683 | 62 332 | 109 521 | 122 722 | 98 140 | 242 924 | 68 661 | 106 670 | 88 002 | 62 306 | 64 609 | 92 325 | 89 706 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 113 627 | 125 995 | 143 228 | 151 933 | 298 856 | 263 906 | 249 879 | 444 446 | 334 697 | 529 284 | 416 038 | 452 599 | 377 883 | 403 672 | 381 297 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 34 665 | 49 250 | 59 807 | 70 936 | 125 500 | 141 030 | 112 110 | 240 078 | 65 815 | 128 765 | 39 568 | 36 458 | 57 457 | 98 554 | 60 292 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 34 665 | 49 250 | 59 807 | 70 936 | 125 500 | 141 030 | 112 110 | 240 078 | 65 815 | 128 765 | 39 568 | 36 458 | 57 457 | 98 554 | 60 292 |
| Pārskata gada peļņa | 29 466 | 41 863 | 50 683 | 60 332 | 106 675 | 119 876 | 95 294 | 240 078 | 65 815 | 103 824 | 39 568 | 25 458 | 57 457 | 84 386 | 47 710 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 6 | 4 | 4 | 5 | 6 | 8 | 9 | 6 | 4 | 5 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 10 000 | 78 308 | 60 332 | 0 | 109 521 | 119 876 | 95 294 | 240 078 | 65 815 | 58 236 | 51 154 | 55 154 | 56 670 | 50 329 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Indel"
Pārskats
SIA "Indel" (reģ. nr. 40003803398) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Ādažu nov., Ādaži, Pirmā iela 25 - 14.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 381 297 €, par 5,5% mazāk nekā gadu iepriekš (403 672 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 47 710 € (12,5% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 95 324 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 89 706 € un pašu kapitāls 89 706 € (100% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.