Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OBERON INGENERIA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 24 962 | 28 058 | 2571 | 5665 | 4273 | 10 731 | 6749 | 17 758 | 3035 | 7519 | 9592 | 8408 | 12 440 | 1999 | 4030 | 3878 | 7145 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 55 746 | 46 054 | 28 045 | 21 452 | 13 201 | 13 205 | 7627 | 2049 | 35 511 | 35 511 | 35 511 | 35 511 | 35 511 | 35 511 | 35 511 | 35 511 | 35 511 |
| Aktīvi kopā | 80 708 | 74 112 | 30 616 | 27 117 | 17 474 | 23 936 | 14 376 | 19 807 | 38 546 | 43 030 | 45 103 | 43 919 | 47 951 | 37 510 | 39 541 | 39 389 | 42 656 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 94 761 | 62 524 | 10 520 | 11 204 | 11 727 | 4504 | 2374 | 11 079 | 17 815 | 10 142 | 11 438 | 26 064 | 55 031 | 19 029 | 6074 | 7131 | 8589 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 16 277 | 32 752 | 28 616 | 14 616 | 15 419 | 5315 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 94 761 | 78 801 | 43 272 | 39 820 | 26 343 | 19 923 | 7689 | 11 079 | 17 815 | 10 142 | 11 438 | 26 064 | 55 031 | 19 029 | 6074 | 7131 | 8589 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -20 153 | 9364 | 1277 | 1268 | 3834 | 19 634 | 2674 | 7082 | 17 803 | 13 117 | 776 | -15 810 | -24 935 | 25 561 | 14 986 | -1209 | 1809 |
| Pašu kapitāls kopā | -18 153 | -8789 | -16 756 | -16 803 | -12 969 | 542 | 3216 | 8728 | 20 731 | 32 888 | 33 665 | 17 855 | -7080 | 18 481 | 33 467 | 32 258 | 34 067 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 66 611 | 38 738 | 4966 | 9305 | 16 821 | 29 580 | 12 470 | 40 335 | 78 235 | 45 539 | 25 968 | 38 006 | 251 423 | 82 267 | 17 839 | 21 391 | 75 054 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -17 511 | 10 312 | 1714 | 1429 | 5613 | 22 392 | 4149 | 8745 | 21 544 | 13 117 | 776 | -15 810 | -24 935 | 25 561 | 14 986 | -1209 | 1809 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -19 807 | 9364 | 1277 | 1268 | 5613 | 22 382 | 4133 | 8745 | 21 544 | 13 117 | 776 | -15 810 | -24 935 | 25 561 | 14 986 | -1209 | 1809 |
| Pārskata gada peļņa | -20 153 | 9364 | 1277 | 1268 | 3834 | 19 634 | 2674 | 7082 | 17 803 | 13 117 | 776 | -15 810 | -24 935 | 25 561 | 14 986 | -1209 | 1809 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 7 | 8 | 5 | 5 | 8 | 5 | 4 | 6 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1570 | 5800 | 960 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OBERON INGENERIA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OBERON INGENERIA" (reģ. nr. 40003806479) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krustpils iela 121A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 75 054 €, par 251% vairāk nekā gadu iepriekš (21 391 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 0,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 1809 € (2,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 10 722 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 42 656 € un pašu kapitāls 34 067 € (79,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.