SIA "Rīgas kremācijas centrs-krematorija"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 38 826 | 41 949 | 44 616 | 63 750 | 92 233 | 70 703 | 86 345 | 126 692 | 136 077 | 209 833 | 264 386 | 196 413 | 228 693 | 199 154 | 168 542 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 45 455 | 61 733 | 60 347 | 102 743 | 121 807 | 98 503 | 72 642 | 149 088 | 146 073 | 101 337 | 34 794 | 49 272 | 53 784 | 49 417 | 29 445 |
| Aktīvi kopā | 84 281 | 103 682 | 104 963 | 166 493 | 214 040 | 169 206 | 158 987 | 275 780 | 282 150 | 311 170 | 299 180 | 245 685 | 282 477 | 248 571 | 197 987 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 31 354 | 59 349 | 49 591 | 58 678 | 69 096 | 96 445 | 84 348 | 77 704 | 81 857 | 97 613 | 94 984 | 114 118 | 77 033 | 105 030 | 65 223 |
| Ilgtermiņa saistības | 28 605 | 31 831 | 18 144 | 42 205 | 37 763 | 21 408 | 12 059 | 68 870 | 48 119 | 30 088 | 3162 | 75 000 | 10 683 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 59 959 | 91 180 | 67 735 | 100 883 | 106 859 | 117 853 | 96 407 | 146 574 | 129 976 | 127 701 | 98 146 | 189 118 | 87 716 | 105 030 | 65 223 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 22 322 | 10 502 | 35 228 | 62 764 | 104 335 | 48 507 | 59 735 | 100 645 | 123 613 | 154 908 | 172 473 | 28 006 | 166 200 | -51 220 | -10 777 |
| Pašu kapitāls kopā | 24 322 | 12 502 | 37 228 | 65 610 | 107 181 | 51 353 | 62 580 | 129 206 | 152 174 | 183 469 | 201 034 | 56 567 | 194 761 | 143 541 | 132 764 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 515 174 | 502 510 | 560 164 | 830 341 | 906 519 | 880 944 | 906 103 | 991 874 | 1 088 209 | 1 219 421 | 1 349 428 | 1 517 430 | 1 617 431 | 1 315 502 | 1 179 498 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 30 302 | 19 138 | 48 125 | 81 179 | 127 177 | 59 830 | 74 392 | 101 836 | 125 516 | 156 225 | 173 413 | 27 960 | 166 229 | -51 314 | -7779 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 30 302 | 19 151 | 48 142 | 80 079 | 125 415 | 58 535 | 73 643 | 100 645 | 123 613 | 154 908 | 172 473 | 28 006 | 166 200 | -51 220 | -10 777 |
| Pārskata gada peļņa | 22 322 | 10 502 | 35 228 | 62 764 | 104 335 | 48 507 | 59 735 | 100 645 | 123 613 | 154 908 | 172 473 | 28 006 | 166 200 | -51 220 | -10 777 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | 24 | 22 | 24 | 23 | 22 | 23 | 23 | 22 |
| Aprēķinātā dividende | — | 22 322 | 10 502 | 34 382 | 62 764 | 104 335 | 48 508 | 34 019 | 100 645 | 123 613 | 154 908 | 172 473 | 28 006 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Rīgas kremācijas centrs-krematorija"
Pārskats
SIA "Rīgas kremācijas centrs-krematorija" (reģ. nr. 40003809140) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Varoņu iela 3A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 179 498 €, par 10,3% mazāk nekā gadu iepriekš (1 315 502 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,1% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 10 777 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 13 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 22 (gadu iepriekš 23). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 53 614 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 197 987 € un pašu kapitāls 132 764 € (67,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (70%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.