SIA "YL Europa"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 61 376 | 56 029 | 46 535 | 36 693 | 22 051 | 18 630 | 12 485 | 10 027 | 20 424 | 65 650 | 66 899 | 62 520 | 70 235 | 64 542 | 29 700 | 4470 | 4162 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 86 597 | 83 715 | 79 185 | 89 347 | 90 168 | 136 001 | 133 320 | 128 491 | 107 783 | 100 793 | 103 394 | 113 302 | 105 902 | 105 110 | 32 159 | 53 331 | 46 992 |
| Aktīvi kopā | 147 973 | 139 744 | 125 720 | 126 040 | 112 219 | 154 631 | 145 805 | 138 518 | 128 207 | 166 443 | 170 293 | 175 822 | 176 137 | 169 652 | 61 859 | 57 801 | 51 154 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 112 809 | 114 385 | 118 529 | 119 855 | 2 | 1342 | 1390 | 109 | 121 | 4920 | 4441 | 1521 | 10 512 | 9956 | 11 514 | 10 076 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 7540 | 4979 | 0 | 0 | 118 411 | 168 641 | 168 981 | 171 733 | 169 939 | 168 555 | 168 557 | 118 724 | 118 605 | 118 624 | 170 | 0 | 14 521 |
| Saistības kopā | 120 349 | 119 364 | 118 529 | 119 855 | 118 413 | 169 983 | 170 371 | 171 842 | 170 060 | 173 475 | 172 998 | 120 245 | 129 117 | 128 580 | 11 684 | 10 076 | 14 521 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -14 565 | -7244 | -13 155 | -1006 | -1152 | -6539 | -9214 | -8758 | -8529 | 34 871 | 4327 | 58 281 | -8557 | -5947 | 9103 | -2451 | -11 092 |
| Pašu kapitāls kopā | 27 624 | 20 380 | 7191 | 6185 | -6194 | -15 352 | -24 566 | -33 324 | -41 853 | -7032 | -2705 | 55 577 | 47 020 | 41 072 | 50 175 | 47 725 | 36 633 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 6625 | 822 | 13 579 | 0 | 0 | 40 000 | 54 674 | 34 829 | 31 155 | 32 619 | 34 858 | 50 641 | 63 068 | 60 905 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -14 129 | -7125 | -15 192 | -1006 | -1152 | -6539 | -9214 | -8758 | -8529 | 34 888 | 4327 | 58 331 | -8557 | -5947 | 9103 | -2451 | -11 092 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -14 565 | -7244 | -15 229 | -1006 | -1152 | -6539 | -9214 | -8758 | -8529 | 34 888 | 4327 | 58 331 | -8557 | -5947 | 9103 | -2451 | -11 092 |
| Pārskata gada peļņa | -14 565 | -7244 | -13 155 | -1006 | -1152 | -6539 | -9214 | -8758 | -8529 | 34 871 | 4327 | 58 281 | -8557 | -5947 | 9103 | -2451 | -11 092 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "YL Europa"
Pārskats
SIA "YL Europa" (reģ. nr. 40003810101) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mazā Krasta iela 39 - 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 60 905 €, par 3,4% mazāk nekā gadu iepriekš (63 068 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 11 092 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 30 453 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 51 154 € un pašu kapitāls 36 633 € (71,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.