Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Hereford Agro"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 97 433 | 403 373 | 528 692 | 469 304 | 412 414 | 367 701 | 539 828 | 653 661 | 611 406 | 421 316 | 380 105 | 464 187 | 611 374 | 864 095 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 189 808 | 531 929 | 669 120 | 612 167 | 622 116 | 726 365 | 757 573 | 807 132 | 775 899 | 749 253 | 5 617 792 | 4 346 829 | 954 390 | 1 004 415 |
| Aktīvi kopā | 287 241 | 935 302 | 1 197 812 | 1 081 471 | 1 034 530 | 1 094 066 | 1 297 401 | 1 460 793 | 1 387 305 | 1 170 569 | 5 997 897 | 4 811 016 | 1 565 764 | 1 868 510 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 25 384 | 85 371 | 95 407 | 97 894 | 122 945 | 68 991 | 167 622 | 326 455 | 174 349 | 414 512 | 5 740 131 | 1 333 164 | 253 769 | 752 583 |
| Ilgtermiņa saistības | 281 421 | 375 189 | 403 713 | 354 888 | 322 407 | 435 242 | 304 887 | 329 742 | 320 658 | 0 | 0 | 3 263 000 | 1 184 609 | 584 000 |
| Saistības kopā | 306 805 | 460 560 | 499 120 | 452 782 | 445 352 | 504 233 | 472 509 | 656 197 | 495 007 | 414 512 | 5 740 131 | 4 596 164 | 1 438 378 | 1 336 583 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -9969 | 69 287 | 74 065 | -41 854 | 24 952 | 655 | 59 741 | 14 882 | 11 471 | -90 213 | 232 744 | 41 706 | -87 450 | 2064 |
| Pašu kapitāls kopā | -20 022 | 472 638 | 695 698 | 621 600 | 589 178 | 589 833 | 824 892 | 804 596 | 892 298 | 756 057 | 257 766 | 214 852 | 127 386 | 531 927 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 70 587 | 94 605 | 170 502 | 239 883 | 190 499 | 153 416 | 159 552 | 103 288 | 137 620 | 63 570 | 285 781 | 242 131 | 296 391 | 219 042 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5625 | 87 206 | 99 338 | -26 470 | 36 513 | 11 171 | 71 777 | 29 223 | 29 069 | -74 430 | 498 855 | 238 821 | -10 590 | 5998 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9584 | 71 096 | 77 776 | -40 595 | 24 952 | 655 | 59 741 | 14 882 | 11 471 | -90 213 | 233 928 | 41 706 | -87 450 | 2064 |
| Pārskata gada peļņa | -9969 | 69 287 | 74 065 | -41 854 | 24 952 | 655 | 59 741 | 14 882 | 11 471 | -90 213 | 232 744 | 41 706 | -87 450 | 2064 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 8 | 9 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 7 | 7 | 7 | 2 | 3 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | — | 0 | 32 244 | 57 374 | 0 | 0 | 35 178 | 0 | 46 028 | 731 035 | 84 620 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Hereford Agro"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Hereford Agro" (reģ. nr. 40003810667) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rēzeknes nov., Silmalas pag., Vecružina, Ezermalas iela 2A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 219 042 €, par 26,1% mazāk nekā gadu iepriekš (296 391 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 2064 € (0,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 54 761 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 868 510 € un pašu kapitāls 531 927 € (28,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Zemes Invest OU.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.