Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "POSMASTER"Aktīvs

40003811041Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2006

Finanšu rādītāji

1 020 752 €+5,9%
Apgrozījums 2025
+7,4%
Vidējais pieaugums gadā 2008–2025
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.’08’09’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0200 tūkst.400 tūkst.’08’09’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 47 788 € (21% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~47 788 €
2024 ~55 672 €
2023 ~25 000 €
2022 ~40 013 €
20210 €
20200 €
2019 ~110 815 €
20180 €
2017 ~25 801 €
2016 ~16 443 €
2015 ~22 598 €
20140 €
2013 ~13 000 €
20120 €
20090 €
200823 700 €
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
20082009201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā83 35669 34516 15065 61644 78464 83173 64665 285111 831200 877164 826185 685216 762218 423198 383239 357220 361
Pamatlīdzekļi kopā39 17721 48066 06037 44183 393104 668132 647115 605129 355101 264172 270119 90197 255111 754110 10691 437102 737
Aktīvi kopā122 53390 82582 210103 057128 177169 499206 293180 890241 186302 141337 096305 586314 017330 177308 489330 794323 098
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības71 74566 82234 58833 18851 48556 059105 33382 710126 494111 671212 564167 682165 948125 675111 754103 48058 016
Ilgtermiņa saistības11 1692078227922792279324332439141036108257113291108963955651919
Saistības kopā82 91468 90036 86735 46753 76459 302108 57683 624127 530112 753213 135169 011167 056126 638112 709104 13158 935
Pamatkapitāls—————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa—————————————————
Pārskata gada peļņa36 605-16 68012 39220 74019 823431810 11817 30542 19175 73145 38812 61410 38696 59117 24186 55585 288
Pašu kapitāls kopā38 60521 92544 42066 66773 490108 88496 40497 266113 656189 388123 961136 575146 961203 539195 780226 663264 163
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums324 07799 258105 482135 925235 315296 548415 013423 505585 178734 902812 164810 051855 429953 001715 312963 4691 020 752
Saimnieciskās darbības peļņa43 430-14 85512 51124 72519 823431810 11817 30544 22676 59246 52913 73211 121107 10725 045101 14797 437
Peļņa pirms nodokļiem43 357-17 79312 39224 48119 823431810 11817 30544 00775 73145 38812 61410 386106 59123 491100 28097 236
Pārskata gada peļņa36 605-16 68012 39220 74019 823431810 11817 30542 19175 73145 38812 61410 38696 59117 24186 55585 288
Darbaspēka izmaksas—————————————————
Nolietojums—————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki13106713121313151820192025212222
Aprēķinātā dividende23 7000—013 000022 59816 44325 8010110 8150040 01325 00055 67247 788

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

50%50%Sabiedrība ar ierobež…Stupišs Antons1Aleksejenko Boriss
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "POSMASTER"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "POSMASTER" (reģ. nr. 40003811041) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Augusta Deglava iela 166B.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 1 020 752 €, par 5,9% vairāk nekā gadu iepriekš (963 469 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gada peļņa bija 85 288 € (8,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 16 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 22. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 46 398 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 323 098 € un pašu kapitāls 264 163 € (81,8% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.