SIA "I REMONTU SERVISS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 21 506 | 16 878 | 20 211 | 20 018 | 25 485 | 25 499 | 23 790 | 28 864 | 29 001 | 31 887 | 28 390 | 33 869 | 30 933 | 34 152 | 47 396 | 57 544 | 38 168 | 41 152 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 9350 | 11 681 | 8487 | 5413 | 3506 | 3017 | 3002 | 2643 | 2454 | 3039 | 4260 | 2949 | 3426 | 7935 | 8519 | 7224 | 5535 | 7320 |
| Aktīvi kopā | 30 856 | 28 559 | 28 698 | 25 431 | 28 991 | 28 516 | 26 792 | 31 507 | 31 455 | 34 926 | 32 650 | 36 818 | 34 359 | 42 087 | 55 915 | 64 768 | 43 703 | 48 472 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 19 936 | 15 544 | 17 466 | 19 870 | 20 691 | 22 604 | 22 855 | 24 837 | 21 810 | 22 054 | 17 972 | 19 797 | 13 833 | 20 219 | 32 820 | 40 003 | 17 638 | 13 305 |
| Ilgtermiņa saistības | 800 | 8061 | 9422 | 6421 | 6421 | 6421 | 1172 | 1381 | 1252 | 1406 | 1626 | 1173 | 1172 | 1172 | 1172 | 1811 | 1426 | 1979 |
| Saistības kopā | 20 736 | 23 605 | 26 888 | 26 291 | 27 112 | 29 025 | 24 027 | 26 218 | 23 062 | 23 460 | 19 598 | 20 970 | 15 005 | 21 391 | 33 992 | 41 814 | 19 064 | 15 284 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2948 | -1442 | -2639 | -2772 | 726 | -2280 | 5172 | 3337 | 3234 | 3012 | 3221 | 2796 | 3506 | 1342 | 1226 | 1031 | 1685 | 8550 |
| Pašu kapitāls kopā | 4948 | 3506 | 866 | -1906 | -1180 | -3461 | 249 | 3585 | 6819 | 9831 | 13 052 | 15 848 | 19 354 | 20 696 | 21 923 | 22 954 | 24 639 | 33 188 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 102 894 | 74 031 | 61 926 | 75 644 | 73 853 | 75 823 | 94 939 | 88 700 | 73 996 | 68 628 | 78 401 | 88 064 | 100 812 | 81 366 | 104 692 | 111 870 | 109 992 | 119 151 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4282 | -945 | -2246 | -2405 | 935 | -1347 | 5373 | 4283 | 3938 | 3535 | 3268 | 2842 | 3513 | 1343 | 1226 | 1043 | 1724 | 8633 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3599 | -1442 | -2639 | -2772 | 726 | -2280 | 5172 | 4181 | 3962 | 3520 | 3221 | 2796 | 3506 | 1342 | 1226 | 1031 | 1685 | 8550 |
| Pārskata gada peļņa | 2948 | -1442 | -2639 | -2772 | 726 | -2280 | 5172 | 3337 | 3234 | 3012 | 3221 | 2796 | 3506 | 1342 | 1226 | 1031 | 1685 | 8550 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 13 186 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "I REMONTU SERVISS"
Pārskats
SIA "I REMONTU SERVISS" (reģ. nr. 40003811658) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Stūres iela 9 - 76.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 119 151 €, par 8,3% vairāk nekā gadu iepriekš (109 992 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 0,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gada peļņa bija 8550 € (7,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 39 717 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 48 472 € un pašu kapitāls 33 188 € (68,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.