Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V8-33"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 97 | 160 | 255 | 133 | 167 | 173 | 167 | 811 | 1142 | 9727 | 4 414 835 | 4 414 803 | 4 414 807 | 4 414 799 | 4 414 819 | 4 414 815 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 169 371 | 158 113 | 146 855 | 135 597 | 176 919 | 160 901 | 144 883 | 128 866 | 2327 | 444 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 169 468 | 158 273 | 147 110 | 135 730 | 177 086 | 161 074 | 145 050 | 129 677 | 3469 | 10 171 | 4 414 835 | 4 414 803 | 4 414 807 | 4 414 799 | 4 414 819 | 4 414 815 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 40 061 | 40 043 | 40 042 | 40 050 | 57 036 | 56 965 | 57 216 | 57 036 | 57 794 | 9895 | 4 321 863 | 4 321 912 | 4 321 912 | 4 321 983 | 4 322 197 | 4 321 912 |
| Ilgtermiņa saistības | 293 091 | 294 011 | 294 835 | 295 557 | 422 479 | 424 611 | 426 543 | 429 011 | 371 123 | 429 640 | 421 359 | 422 355 | 423 265 | 424 128 | 424 930 | 425 625 |
| Saistības kopā | 333 152 | 334 054 | 334 877 | 335 607 | 479 515 | 481 576 | 483 759 | 486 047 | 428 917 | 439 535 | 4 743 222 | 4 744 267 | 4 745 177 | 4 746 111 | 4 747 127 | 4 747 537 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -12 043 | -12 097 | -11 986 | -12 110 | -18 029 | -18 073 | -18 201 | -17 661 | -69 078 | -3916 | -224 324 | -1077 | -906 | -942 | -996 | -414 |
| Pašu kapitāls kopā | -163 684 | -175 781 | -187 767 | -199 877 | -302 429 | -320 502 | -338 709 | -356 370 | -425 448 | -429 364 | -328 387 | -329 464 | -330 370 | -331 312 | -332 308 | -332 722 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 858 | 60 901 | 903 | 10 510 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -11 887 | -11 884 | -11 757 | -11 777 | -16 734 | -16 778 | -18 151 | -17 611 | -69 078 | -3916 | -224 324 | -1027 | -856 | -892 | -946 | -364 |
| EBITDA | -630 | -626 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 887 | -11 884 | -11 757 | -11 777 | -16 734 | -16 778 | -18 151 | -17 611 | -69 078 | -3916 | -224 324 | -1027 | -856 | -892 | -946 | -364 |
| Pārskata gada peļņa | -12 043 | -12 097 | -11 986 | -12 110 | -18 029 | -18 073 | -18 201 | -17 661 | -69 078 | -3916 | -224 324 | -1077 | -906 | -942 | -996 | -414 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 11 257 | 11 258 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V8-33"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V8-33" (reģ. nr. 40003812649) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Tomsona iela 2 - 15.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 414 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-332 722 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.