Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltic Metal Constructions"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 13 261 | 1688 | 3271 | 1157 | 3296 | 3586 | 4561 | 8381 | 3323 | 14 020 | 8763 | 14 809 | 9809 | 21 504 | 4995 | 20 172 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3904 | 8258 | 4612 | 3519 | 2378 | 1425 | 694 | 670 | 1972 | 7897 | 5486 | 4344 | 2686 | 2162 | 4402 | 2608 |
| Aktīvi kopā | 17 165 | 9946 | 7883 | 4676 | 5674 | 5011 | 5255 | 9051 | 5295 | 21 917 | 14 249 | 19 153 | 12 495 | 23 666 | 9397 | 22 780 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 13 302 | 5103 | 5891 | 5109 | 5934 | 11 389 | 5717 | 13 242 | 10 964 | 26 926 | 9613 | 10 090 | 10 176 | 10 602 | 8073 | 15 570 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 13 505 | 9930 | 4765 | 0 | 0 | 0 | 760 | 2186 | 1800 | 2082 | 859 | 556 | 497 | 213 | 269 |
| Saistības kopā | 13 302 | 18 608 | 15 821 | 9874 | 5934 | 11 389 | 5717 | 14 002 | 13 150 | 28 726 | 11 695 | 10 949 | 10 732 | 11 099 | 8286 | 15 839 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 6991 | -10 044 | 610 | 2355 | 7023 | -5653 | 6139 | -3267 | -2904 | 1046 | 9363 | 5650 | -6441 | 10 804 | -11 456 | 5830 |
| Pašu kapitāls kopā | 3369 | -9158 | -8548 | -6193 | -2169 | -7822 | -1684 | -4951 | -7855 | -6809 | 2554 | 8204 | 1763 | 12 567 | 1111 | 6941 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 37 957 | 14 887 | 16 161 | 23 792 | 69 222 | 38 874 | 51 134 | 85 347 | 70 710 | 79 205 | 93 758 | 108 981 | 95 067 | 127 275 | 116 001 | 104 850 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 7760 | -9524 | 811 | 2418 | 7302 | -5113 | 6504 | -3267 | -2904 | 1054 | 9363 | 5899 | -6441 | 10 804 | -11 456 | 5878 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7639 | -10 044 | 610 | 2355 | 7129 | -5653 | 6504 | -3267 | -2904 | 1054 | 9363 | 5899 | -6441 | 10 804 | -11 456 | 5878 |
| Pārskata gada peļņa | 6991 | -10 044 | 610 | 2355 | 7023 | -5653 | 6139 | -3267 | -2904 | 1046 | 9363 | 5650 | -6441 | 10 804 | -11 456 | 5830 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 5 | 3 | 4 | 5 | 4 | 3 | 5 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Nor Baltic" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltic Metal Constructions"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltic Metal Constructions" (reģ. nr. 40003812691) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lizuma iela 5E.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 104 850 €, par 9,6% mazāk nekā gadu iepriekš (116 001 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 5830 € (5,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 26 213 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 22 780 € un pašu kapitāls 6941 € (30,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (34%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.