SIA "LA LUZ"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2024
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5501 | 5772 | 6447 | 8104 | 2450 | 4734 | 2641 | 2303 | 3507 | 3519 | 204 | 204 | 1435 | 2669 | 2727 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 158 | 109 | 72 | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 5659 | 5881 | 6519 | 8140 | 2450 | 4734 | 2641 | 2303 | 3507 | 3519 | 204 | 204 | 1435 | 2669 | 2727 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 136 | 12 334 | 13 342 | 18 949 | 27 840 | 22 184 | 18 423 | 15 618 | 10 700 | 11 328 | 1439 | 4214 | 9090 | 9200 | 12 168 |
| Ilgtermiņa saistības | 16 510 | 9998 | 9999 | 9999 | 14 227 | 30 016 | 39 091 | 41 887 | 2403 | 4832 | 0 | 1734 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 26 646 | 22 332 | 23 341 | 28 948 | 42 067 | 52 200 | 57 514 | 57 505 | 13 103 | 16 160 | 1439 | 5948 | 9090 | 9200 | 12 168 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7767 | 4536 | -371 | -3985 | -10 009 | -15 782 | -23 185 | -329 | 13 890 | -3045 | 11 465 | -7355 | -1911 | 3945 | -2910 |
| Pašu kapitāls kopā | -20 987 | -16 451 | -16 822 | -20 808 | -39 617 | -47 466 | -54 873 | -55 202 | -9596 | -12 641 | -1235 | -5744 | -7655 | -6531 | -9441 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 7250 | 4786 | 3729 | 6367 | 7318 | 6981 | 11 646 | 3228 | 24 774 | 45 | 1971 | 2175 | 3386 | 10 705 | 5787 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7767 | 4536 | -371 | -10 602 | -10 009 | -15 782 | -23 185 | -14 093 | 13 890 | -3045 | -3193 | -7355 | -1911 | 3945 | -2910 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7767 | 4536 | -371 | -3985 | -10 009 | -15 782 | -23 185 | -329 | 13 890 | -3045 | 11 465 | -7355 | -1911 | 3945 | -2910 |
| Pārskata gada peļņa | -7767 | 4536 | -371 | -3985 | -10 009 | -15 782 | -23 185 | -329 | 13 890 | -3045 | 11 465 | -7355 | -1911 | 3945 | -2910 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "LA LUZ"
Pārskats
SIA "LA LUZ" (reģ. nr. 40003815096) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kaņepju iela 15 - 3.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 5787 €, par 45,9% mazāk nekā gadu iepriekš (10 705 €). No 2010. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 1,6% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2910 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 15 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 5787 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-9441 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.