SIA Ahlers LVAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2023Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2023
| 2008 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 194 515 | 84 474 | 100 180 | 108 116 | 177 515 | 584 775 | 542 229 | 460 727 | 438 217 | 485 414 | 518 762 | 504 439 | 428 119 | 426 098 | 514 155 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 8759 | 2281 | 1256 | 416 | 76 399 | 279 386 | 355 919 | 300 294 | 201 252 | 119 598 | 160 604 | 116 232 | 73 511 | 42 204 | 17 486 |
| Aktīvi kopā | 203 274 | 86 755 | 101 436 | 108 532 | 253 914 | 864 161 | 898 148 | 761 021 | 639 469 | 605 012 | 679 366 | 620 671 | 501 630 | 468 302 | 531 641 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 176 749 | 260 977 | 48 060 | 24 743 | 122 630 | 647 877 | 724 663 | 649 540 | 680 776 | 767 174 | 725 077 | 774 189 | 481 506 | 379 272 | 506 089 |
| Ilgtermiņa saistības | 40 762 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3802 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 217 511 | 260 977 | 48 060 | 24 743 | 122 630 | 651 679 | 724 663 | 649 540 | 680 776 | 767 174 | 725 077 | 774 189 | 481 506 | 379 272 | 506 089 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -9724 | -6305 | 9638 | 23 498 | 47 325 | 26 042 | -35 808 | -62 570 | -145 690 | -120 855 | -84 391 | -107 807 | 173 642 | 68 906 | -63 478 |
| Pašu kapitāls kopā | -14 237 | -174 222 | 53 376 | 76 874 | 124 199 | 202 761 | 166 953 | 104 383 | -41 307 | -162 162 | -45 711 | -153 518 | 20 124 | 89 030 | 25 552 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 341 589 | 150 531 | 214 819 | 255 372 | 320 987 | 861 010 | 1 021 055 | 1 093 146 | 933 541 | 825 678 | 677 205 | 421 383 | 281 100 | 535 971 | 621 488 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -11 483 | -4784 | 11 989 | 24 058 | 47 967 | 31 400 | -41 488 | -61 474 | -145 690 | -120 825 | -81 165 | -107 807 | 173 642 | 68 906 | -63 478 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9724 | -6305 | 9638 | 23 498 | 47 325 | 29 844 | -39 610 | -62 570 | -145 690 | -120 825 | -81 165 | -107 807 | 173 642 | 68 906 | -63 478 |
| Pārskata gada peļņa | -9724 | -6305 | 9638 | 23 498 | 47 325 | 26 042 | -35 808 | -62 570 | -145 690 | -120 855 | -84 391 | -107 807 | 173 642 | 68 906 | -63 478 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 6 | 5 | 4 | 5 | 5 | 15 | 17 | 16 | 10 | 11 | 9 | 9 | 9 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Ahlers LV
Pārskats
SIA Ahlers LV (reģ. nr. 40003818957) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Daugavpils, Enerģētiķu šķērsiela 6 - 1D.
Finanšu rezultāti
2023. gadā apgrozījums bija 621 488 €, par 16,0% vairāk nekā gadu iepriekš (535 971 €). No 2008. līdz 2023. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,4% gadā. 2023. gads noslēdzās ar zaudējumiem 63 478 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 15 publicētajiem gadiem. 2023. gadā darbinieku skaits bija 8 (gadu iepriekš 9). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 77 686 €. 2023. gada beigās bilances kopsumma bija 531 641 € un pašu kapitāls 25 552 € (4,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir STESA CLASIC UAB.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2023. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.