Sabiedrība ar ierobežotu atbildību SUN INVESTAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 253 | 262 | 302 | 81 | 29 987 | 21 827 | 21 904 | 65 735 | 80 437 | 102 130 | 163 519 | 154 211 | 398 035 | 352 455 | 382 235 | 336 292 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1938 | 405 | 0 | 0 | 0 | 1633 | 1633 | 4605 | 3561 | 34 732 | 44 297 | 70 311 | 56 249 | 45 210 | 39 168 | 60 774 |
| Aktīvi kopā | 2191 | 667 | 302 | 81 | 29 987 | 23 460 | 23 537 | 70 340 | 83 998 | 136 862 | 207 816 | 224 522 | 454 284 | 397 665 | 421 403 | 397 066 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 44 232 | 43 897 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 085 | 130 244 | 24 829 | 15 380 | 10 627 |
| Ilgtermiņa saistības | 45 420 | 0 | 0 | 43 965 | 97 995 | 97 649 | 97 818 | 150 520 | 130 661 | 98 148 | 111 675 | 55 734 | 50 734 | 45 734 | 42 547 | 42 547 |
| Saistības kopā | 45 420 | 44 232 | 43 897 | 43 965 | 97 995 | 97 649 | 97 818 | 150 520 | 130 661 | 98 148 | 111 675 | 78 819 | 180 978 | 70 563 | 57 927 | 53 174 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 768 | -336 | -30 | -208 | -5567 | -6181 | -92 | -5899 | 33 517 | 85 377 | 57 427 | 49 562 | 127 603 | 53 796 | 36 374 | -19 584 |
| Pašu kapitāls kopā | -43 229 | -43 565 | -43 595 | -43 884 | -68 008 | -74 189 | -74 281 | -80 180 | -46 663 | 38 714 | 96 141 | 145 703 | 273 306 | 327 102 | 363 476 | 343 892 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2800 | 2286 | 700 | 400 | 35 891 | 17 225 | 4348 | 14 189 | 268 429 | 427 171 | 262 524 | 295 102 | 571 687 | 489 134 | 321 025 | 264 848 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 701 | -336 | -30 | -178 | -5567 | -6181 | -92 | -5899 | 33 517 | 85 377 | 57 427 | 49 562 | 127 603 | 53 796 | 35 347 | -20 564 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 768 | -336 | -30 | -178 | -5567 | -6181 | -92 | -5899 | 33 517 | 85 377 | 57 427 | 49 562 | 127 603 | 53 796 | 36 374 | -19 584 |
| Pārskata gada peļņa | 768 | -336 | -30 | -208 | -5567 | -6181 | -92 | -5899 | 33 517 | 85 377 | 57 427 | 49 562 | 127 603 | 53 796 | 36 374 | -19 584 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 3 | 4 | 6 | 6 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību SUN INVEST
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību SUN INVEST (reģ. nr. 40003821904) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kalnciema iela 87 k-1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 264 848 €, par 17,5% mazāk nekā gadu iepriekš (321 025 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 35,4% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 19 584 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 88 283 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 397 066 € un pašu kapitāls 343 892 € (86,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.