"Baltic Rim" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 51 290 | 313 574 | 166 591 | 126 115 | 56 077 | 153 119 | 277 780 | 187 982 | 815 617 | 1 558 402 | 1 539 743 | 1 699 171 | 2 237 930 | 5 621 319 | 4 374 955 | 2 291 215 | 2 121 720 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 327 731 | 493 506 | 356 685 | 216 618 | 127 554 | 89 186 | 30 443 | 39 488 | 191 584 | 193 325 | 767 584 | 541 602 | 808 593 | 802 007 | 656 115 | 704 414 | 1 431 870 |
| Aktīvi kopā | 379 021 | 807 080 | 523 276 | 342 733 | 183 631 | 242 305 | 308 223 | 227 470 | 1 007 201 | 1 751 727 | 2 307 327 | 2 240 773 | 3 046 523 | 6 423 326 | 5 031 070 | 2 995 629 | 3 553 590 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 927 267 | 1 207 831 | 883 260 | 769 831 | 779 159 | 84 431 | 124 560 | 132 637 | 528 386 | 647 172 | 825 083 | 421 601 | 515 924 | 3 850 250 | 2 275 864 | 456 364 | 820 882 |
| Ilgtermiņa saistības | 2413 | 17 561 | 18 786 | 18 786 | 18 786 | 800 000 | 600 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 929 680 | 1 225 392 | 902 046 | 788 617 | 797 945 | 884 431 | 724 560 | 132 637 | 528 386 | 647 172 | 825 083 | 421 601 | 515 924 | 3 850 250 | 2 275 864 | 456 364 | 820 882 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -214 636 | 132 347 | 39 542 | -67 114 | -168 430 | 108 298 | 225 789 | 511 170 | 383 982 | 625 740 | 377 689 | 336 928 | 711 427 | 42 477 | 182 130 | -215 941 | 193 443 |
| Pašu kapitāls kopā | -550 659 | -418 312 | -378 770 | -445 884 | -614 314 | -642 126 | -416 337 | 94 833 | 478 815 | 1 104 555 | 1 482 244 | 1 819 172 | 2 530 599 | 2 573 076 | 2 755 206 | 2 539 265 | 2 732 708 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 199 398 | 672 780 | 739 275 | 494 683 | 359 314 | 569 993 | 1 394 475 | 2 001 116 | 3 177 216 | 5 518 302 | 5 138 883 | 4 666 207 | 7 498 322 | 8 077 498 | 5 320 666 | 2 926 829 | 3 872 941 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -214 399 | 147 481 | 40 767 | -67 114 | -168 430 | 106 620 | 225 789 | 545 328 | 451 235 | 626 639 | 381 349 | 337 096 | 714 671 | 45 377 | 184 031 | -204 811 | 195 171 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -214 399 | 147 496 | 40 767 | -67 114 | -168 430 | 106 620 | 225 789 | 545 328 | 451 235 | 626 639 | 381 349 | 337 096 | 714 671 | 45 377 | 184 031 | -214 404 | 195 426 |
| Pārskata gada peļņa | -214 636 | 132 347 | 39 542 | -67 114 | -168 430 | 108 298 | 225 789 | 511 170 | 383 982 | 625 740 | 377 689 | 336 928 | 711 427 | 42 477 | 182 130 | -215 941 | 193 443 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 22 | 25 | 28 | 24 | 23 | 30 | 26 | 27 | 30 | 58 | 60 | 60 | 79 | 81 | 46 | 29 | 28 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- Tinby SIA
- Schock Metal Latvia SIA
- P.Gubskaja celtniecības firma "SPLAV"
- Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "PUMAC LIEPAJA"
- SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic"
- Roechling Industrial Liepaja LSEZ SIA
- "Yokohama TWS Latvia" LSEZ SIA
- Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "Swedan Partners"
- SIA Wanzl Nordic
- Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "LPSP"
- SIA "PLP23"
- SIA "Nakotne 0905"
Kopsavilkums: "Baltic Rim" SIA
Pārskats
"Baltic Rim" SIA (reģ. nr. 40003822435) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Liepāja, Kapsēdes iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 872 941 €, par 32,3% vairāk nekā gadu iepriekš (2 926 829 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 20,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 193 443 € (5,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 28 (gadu iepriekš 29). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 138 319 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 553 590 € un pašu kapitāls 2 732 708 € (76,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SP GROUP A/S.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.