Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GRANTINI INVEST"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 363 | 55 | 194 | 87 | 15 | 64 | 5 | 222 121 | 10 277 | 5565 | 228 | 9218 | 15 097 | 10 462 | 12 067 | 8859 | 41 945 | 14 636 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 237 000 | 225 820 | 225 820 | 225 820 | 225 820 | 225 820 | 321 313 | 324 159 | 755 342 | 702 277 | 760 839 | 765 662 | 730 486 | 714 644 | 700 801 | 686 359 | 670 516 | 701 274 |
| Aktīvi kopā | 237 363 | 225 875 | 226 014 | 225 907 | 225 835 | 225 884 | 321 318 | 546 280 | 765 619 | 707 842 | 761 067 | 774 880 | 745 583 | 725 106 | 712 868 | 695 218 | 712 461 | 715 910 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 267 108 | 264 744 | 270 627 | 272 722 | 274 125 | 275 409 | 391 927 | 502 117 | 773 266 | 773 294 | 829 029 | 874 960 | 877 892 | 870 381 | 731 657 | 734 632 | 732 408 | 742 690 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 267 108 | 264 744 | 270 627 | 272 722 | 274 125 | 275 409 | 391 927 | 502 117 | 773 266 | 773 294 | 829 029 | 874 960 | 877 892 | 870 381 | 731 657 | 734 632 | 732 408 | 742 690 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -14 971 | -8153 | -5744 | -2202 | -1475 | -1235 | -141 | 114 772 | -51 763 | -57 805 | -2510 | -32 118 | -32 229 | -12 966 | 126 486 | -20 625 | 12 467 | -6833 |
| Pašu kapitāls kopā | -30 747 | -38 902 | -44 646 | -46 848 | -48 323 | -49 558 | -70 656 | 44 116 | -7647 | -65 452 | -67 962 | -100 080 | -132 309 | -145 275 | -18 789 | -39 414 | -26 947 | -33 780 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8359 | 0 | 0 | 9600 | 9600 | 9600 | 148 547 | 9600 | 52 105 | 15 073 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3593 | -552 | -1152 | -862 | -437 | -202 | -141 | 116 263 | -51 763 | -57 805 | -2510 | -32 118 | -32 229 | -12 966 | 126 486 | -20 625 | 12 467 | -6833 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -14 268 | -7304 | -4662 | -875 | -441 | -202 | -141 | 116 263 | -51 763 | -57 805 | -2510 | -32 118 | -32 229 | -12 966 | 126 486 | -20 625 | 12 467 | -6833 |
| Pārskata gada peļņa | -14 971 | -8153 | -5744 | -2202 | -1475 | -1235 | -141 | 114 772 | -51 763 | -57 805 | -2510 | -32 118 | -32 229 | -12 966 | 126 486 | -20 625 | 12 467 | -6833 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "GrantiniCamp" — 0,36%
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GRANTINI INVEST"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GRANTINI INVEST" (reģ. nr. 40003822825) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības iela 105 - 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 15 073 €, par 71,1% mazāk nekā gadu iepriekš (52 105 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 6833 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 15 073 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Akciju sabiedrība "Central Euro-Asia Logistics Park". Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-33 780 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.