SIA "KANDAVAS 4K"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 856 | 612 | 185 | 78 | 374 | 8625 | 6989 | 6684 | 10 566 | 269 | 5010 | 8079 | 3797 | 5157 | 741 | 3833 | 2384 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 179 224 | 179 224 | 179 224 | 179 224 | 179 224 | 65 111 | 62 825 | 60 539 | 25 000 | 25 000 | 106 587 | 100 523 | 93 643 | 87 121 | 80 632 | 75 301 | 71 169 |
| Aktīvi kopā | 180 080 | 179 836 | 179 409 | 179 302 | 179 598 | 73 736 | 69 814 | 67 223 | 35 566 | 25 269 | 111 597 | 108 602 | 97 440 | 92 278 | 81 373 | 79 134 | 73 553 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 193 856 | 191 339 | 197 207 | 202 207 | 207 718 | 106 766 | 44 680 | 47 543 | 14 662 | 10 739 | 139 691 | 228 561 | 223 253 | 218 152 | 206 884 | 202 288 | 194 205 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 63 875 | 129 680 | 129 680 | 129 680 | 129 680 | 90 375 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 193 856 | 191 339 | 197 207 | 202 207 | 207 718 | 170 641 | 174 360 | 177 223 | 144 342 | 140 419 | 230 066 | 228 561 | 223 253 | 218 152 | 206 884 | 202 288 | 194 205 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4749 | 2273 | -6295 | -5108 | -5215 | -56 894 | -7715 | -5380 | 1224 | -6374 | -3319 | -1490 | -5854 | -61 | 363 | 2358 | 2501 |
| Pašu kapitāls kopā | -13 776 | -11 503 | -17 798 | -22 905 | -28 120 | -96 905 | -104 620 | -110 000 | -108 776 | -115 150 | -118 469 | -119 959 | -125 813 | -125 874 | -125 511 | -123 154 | -120 652 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 932 | 5003 | 0 | 0 | 0 | 225 000 | 0 | 669 | 0 | 0 | 3130 | 8043 | 8719 | 11 279 | 9647 | 10 584 | 10 183 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1575 | 2919 | -2851 | -1507 | -1436 | -53 094 | -7043 | -5380 | 1573 | -6324 | -3319 | -1490 | -5853 | -61 | 363 | 2358 | 2739 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4739 | 2311 | -6229 | -5029 | -5130 | -56 194 | -7397 | -5380 | 1573 | -6324 | -3319 | -1490 | -5853 | -61 | 363 | 2358 | 2739 |
| Pārskata gada peļņa | -4749 | 2273 | -6295 | -5108 | -5215 | -56 894 | -7715 | -5380 | 1224 | -6374 | -3319 | -1490 | -5854 | -61 | 363 | 2358 | 2501 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "KANDAVAS 4K"
Pārskats
SIA "KANDAVAS 4K" (reģ. nr. 40003822897) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lokomotīves iela 26.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 10 183 €, par 3,8% mazāk nekā gadu iepriekš (10 584 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 16,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 2501 € (24,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 10 183 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-120 652 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.