Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VERTELS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2024
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 174 377 | 129 965 | 111 717 | 107 235 | 153 426 | 252 885 | 337 991 | 289 136 | 193 518 | 117 169 | 261 455 | 363 439 | 258 799 | 426 368 | 432 577 | 37 674 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 717 219 | 562 691 | 433 673 | 382 058 | 426 253 | 523 424 | 466 089 | 190 306 | 119 021 | 67 663 | 48 840 | 39 263 | 172 387 | 380 881 | 553 244 | 461 075 |
| Aktīvi kopā | 891 596 | 692 656 | 545 390 | 489 293 | 579 679 | 776 309 | 804 080 | 479 442 | 312 539 | 184 832 | 310 295 | 402 702 | 431 186 | 807 249 | 985 821 | 498 749 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 664 953 | 420 573 | 375 672 | 338 771 | 252 141 | 277 270 | 119 460 | 177 315 | 182 284 | 556 224 | 340 176 | 396 094 | 553 957 | 447 917 | 691 990 | 287 520 |
| Ilgtermiņa saistības | 501 889 | 819 420 | 983 936 | 971 042 | 1 031 525 | 1 458 544 | 1 676 476 | 1 574 326 | 1 387 618 | 433 716 | 557 528 | 512 214 | 283 292 | 469 904 | 270 049 | 105 696 |
| Saistības kopā | 1 166 842 | 1 239 993 | 1 359 608 | 1 309 813 | 1 283 666 | 1 735 814 | 1 795 936 | 1 751 641 | 1 569 902 | 989 940 | 897 704 | 908 308 | 837 249 | 917 821 | 962 039 | 393 216 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -181 830 | -206 337 | -240 247 | -6479 | 116 337 | 41 692 | -31 476 | -101 770 | 14 835 | 452 256 | 217 699 | 81 804 | 99 543 | 295 491 | 454 198 | 81 751 |
| Pašu kapitāls kopā | -370 533 | -576 870 | -817 117 | -823 596 | -707 258 | -964 655 | -996 131 | -1 272 199 | -1 257 363 | -805 108 | -587 409 | -505 606 | -406 063 | -110 572 | 23 782 | 105 533 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 324 416 | 468 886 | 742 820 | 792 434 | 1 159 798 | 1 603 153 | 1 041 437 | 809 557 | 1 317 420 | 1 901 579 | 1 422 061 | 1 349 935 | 1 526 205 | 2 041 459 | 2 584 951 | 2 517 280 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -230 876 | -203 120 | -249 139 | 15 763 | 157 553 | 83 983 | -10 417 | -77 956 | 38 074 | 470 320 | 231 760 | 82 459 | 99 200 | 298 587 | 458 700 | 87 379 |
| EBITDA | -58 111 | -28 551 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -263 509 | -229 764 | -277 682 | -8015 | 137 657 | 55 759 | -34 523 | -101 770 | 17 567 | 452 256 | 217 699 | 81 804 | 99 543 | 295 491 | 454 198 | 81 764 |
| Pārskata gada peļņa | -181 830 | -206 337 | -240 247 | -6479 | 116 337 | 41 692 | -31 476 | -101 770 | 14 835 | 452 256 | 217 699 | 81 804 | 99 543 | 295 491 | 454 198 | 81 751 |
| Darbaspēka izmaksas | 22 742 | 23 591 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 172 765 | 174 569 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 10 | 12 | 12 | 14 | 13 | 13 | 14 | 15 | 14 | 16 | 16 | 17 | 16 | 16 | 18 | 18 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Vertbetons" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bērziņu projekts"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VERTELS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VERTELS" (reģ. nr. 40003838633) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Ulbroka, Institūta iela 36A - 44.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 2 517 280 €, par 2,6% mazāk nekā gadu iepriekš (2 584 951 €). No 2009. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,6% gadā. 2024. gada peļņa bija 81 751 € (3,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 18. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 139 849 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 498 749 € un pašu kapitāls 105 533 € (21,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.