Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GM GRUPA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 10 976 | 10 234 | 16 481 | 12 224 | 17 120 | 29 163 | 36 556 | 37 690 | 46 333 | 59 003 | 62 890 | 79 281 | 92 621 | 109 309 | 112 762 | 113 616 | 96 909 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 427 | 4467 | 5410 | 5179 | 6229 | 11 385 | 10 431 | 10 989 | 8519 | 9095 | 22 928 | 19 296 | 39 980 | 29 392 | 18 955 | 10 762 | 20 320 |
| Aktīvi kopā | 11 403 | 14 701 | 21 891 | 17 403 | 23 349 | 40 548 | 46 987 | 48 679 | 54 852 | 68 098 | 85 818 | 98 577 | 132 601 | 138 701 | 131 717 | 124 378 | 117 229 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 8414 | 13 237 | 18 248 | 14 962 | 17 157 | 30 647 | 34 761 | 35 709 | 41 738 | 42 168 | 35 795 | 29 878 | 41 436 | 38 326 | 25 557 | 14 132 | 14 663 |
| Ilgtermiņa saistības | 49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 257 |
| Saistības kopā | 8463 | 13 237 | 18 248 | 14 962 | 17 157 | 30 647 | 34 761 | 35 709 | 41 738 | 42 168 | 35 795 | 29 878 | 41 436 | 38 326 | 25 557 | 14 132 | 24 920 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 533 | -1496 | 2144 | -1215 | 3757 | 965 | 2285 | 1580 | 144 | 13 355 | 24 093 | 18 676 | 22 466 | 9210 | 5785 | 4086 | -17 937 |
| Pašu kapitāls kopā | 2533 | 1037 | 3181 | 1966 | 5723 | 9107 | 11 392 | 12 970 | 13 114 | 25 930 | 50 023 | 68 699 | 91 165 | 100 375 | 106 160 | 110 246 | 92 309 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 30 888 | 37 195 | 44 219 | 41 684 | 61 133 | 110 246 | 106 267 | 119 214 | 133 115 | 154 582 | 196 265 | 186 720 | 216 306 | 234 077 | 249 739 | 174 337 | 115 137 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 615 | -1545 | 2144 | -1215 | 3978 | 1108 | 2709 | 2888 | -2575 | 5406 | 18 987 | 12 608 | 22 591 | 9226 | 5834 | 4087 | -16 343 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 617 | -1545 | 2144 | -1215 | 3978 | 1077 | 2679 | 2189 | 793 | 13 362 | 24 093 | 18 676 | 22 466 | 9210 | 5785 | 4086 | -17 937 |
| Pārskata gada peļņa | 533 | -1496 | 2144 | -1215 | 3757 | 965 | 2285 | 1580 | 144 | 13 355 | 24 093 | 18 676 | 22 466 | 9210 | 5785 | 4086 | -17 937 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 539 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GM GRUPA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GM GRUPA" (reģ. nr. 40003841718) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vidzemes aleja 2 - 30.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 115 137 €, par 34,0% mazāk nekā gadu iepriekš (174 337 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 17 937 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 14 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 115 137 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 117 229 € un pašu kapitāls 92 309 € (78,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.