Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KLĪNIKA AVANTI-8"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 17 417 | 7916 | 12 343 | 79 761 | 52 210 | 26 152 | 31 572 | 30 408 | 30 304 | 27 526 | 27 739 | 25 896 | 26 357 | 3068 | 2151 | 7490 | 5922 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 230 410 | 182 185 | 151 496 | 108 609 | 89 795 | 103 211 | 78 467 | 52 857 | 27 441 | 2198 | 2198 | 1759 | 1320 | 26 252 | 25 810 | 25 371 | 25 371 |
| Aktīvi kopā | 247 827 | 190 101 | 163 839 | 188 370 | 142 005 | 129 363 | 110 039 | 83 265 | 57 745 | 29 724 | 29 937 | 27 655 | 27 677 | 29 320 | 27 961 | 32 861 | 31 293 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 49 848 | 6108 | 5791 | 1633 | 1519 | 4364 | 4350 | 1722 | 3057 | 3389 | 3990 | 4141 | 4527 | 5561 | 4860 | 4233 | 4113 |
| Ilgtermiņa saistības | 255 790 | 263 510 | 264 111 | 306 459 | 276 998 | 341 733 | 343 711 | 339 711 | 338 711 | 338 711 | 338 711 | 338 821 | 338 821 | 338 821 | 338 821 | 338 821 | 338 821 |
| Saistības kopā | 305 638 | 269 618 | 269 902 | 308 092 | 278 517 | 346 097 | 348 061 | 341 433 | 341 768 | 342 100 | 342 701 | 342 962 | 343 348 | 344 382 | 343 681 | 343 054 | 342 934 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -43 713 | -21 708 | -26 547 | -13 659 | -16 790 | -22 496 | -21 287 | -20 147 | -25 855 | -28 353 | -387 | -2543 | -364 | 609 | -658 | 5526 | -1447 |
| Pašu kapitāls kopā | -57 811 | -79 517 | -106 063 | -119 722 | -136 512 | -216 734 | -238 022 | -258 168 | -284 023 | -312 376 | -312 764 | -315 307 | -315 671 | -315 062 | -315 720 | -310 193 | -311 641 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3267 | 32 807 | 14 352 | 14 050 | 17 525 | 25 131 | 35 934 | 34 493 | 33 441 | 33 128 | 35 032 | 31 166 | 33 322 | 41 995 | 41 415 | 46 138 | 42 898 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -43 734 | -21 708 | -26 547 | -13 659 | -16 790 | -22 496 | -21 287 | -20 147 | -25 855 | -28 353 | -387 | -2543 | -364 | 609 | -658 | 5526 | -1447 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -43 713 | -21 708 | -26 547 | -13 659 | -16 790 | -22 496 | -21 287 | -20 147 | -25 855 | -28 353 | -387 | -2543 | -364 | 609 | -658 | 5526 | -1447 |
| Pārskata gada peļņa | -43 713 | -21 708 | -26 547 | -13 659 | -16 790 | -22 496 | -21 287 | -20 147 | -25 855 | -28 353 | -387 | -2543 | -364 | 609 | -658 | 5526 | -1447 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Klīnika MEDEORA" — 3 kopīgas personas
- "Ražots Latvijā"
- "Ražotāja Latvija"
- "Ārstes Santas Lauskas klīnika" SIA
- Mednieku biedrība "MEŽĀZIS"
- Mednieku klubs "Buciņš"
- SIA "LILASTES PRIEDES"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ginekologa Ilzes Lieljures privātprakse ASKLĒPIJS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TRIVIJA"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KLĪNIKA AVANTI-8"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KLĪNIKA AVANTI-8" (reģ. nr. 40003847195) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ēveles iela 6A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 42 898 €, par 7,0% mazāk nekā gadu iepriekš (46 138 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1447 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 21 449 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (25%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-311 641 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.