SIA "AN management"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2020Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2020
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1765 | 1038 | 1443 | 1279 | 0 | 236 | 210 | 4 | 36 | 227 735 | 135 258 | 186 410 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 9447 | 5628 | 2333 | 363 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 000 | 241 738 | 352 733 |
| Aktīvi kopā | 11 212 | 6666 | 3776 | 1642 | 0 | 236 | 210 | 4 | 36 | 254 735 | 376 996 | 539 143 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2896 | 5169 | 4050 | 4787 | 1760 | 3914 | 3067 | 2930 | 2634 | 53 739 | 40 061 | 90 841 |
| Ilgtermiņa saistības | 3148 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 6044 | 5169 | 4050 | 4787 | 1760 | 3914 | 3067 | 2930 | 2634 | 53 739 | 40 061 | 90 841 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1881 | -3671 | -1771 | -2871 | 1385 | -1174 | 821 | -69 | 328 | 203 594 | 135 938 | 111 367 |
| Pašu kapitāls kopā | 5168 | 1497 | -274 | -3145 | -1760 | -3678 | -2857 | -2926 | -2598 | 200 996 | 336 935 | 448 302 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 12 679 | 7991 | 10 497 | 9186 | 8969 | 0 | 1264 | 281 | 562 | 730 086 | 471 138 | 566 497 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1885 | -3146 | -1616 | -2868 | 1385 | -1174 | 985 | -15 | 389 | 203 502 | 135 938 | 111 530 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2732 | -3671 | -1771 | -2871 | 1385 | -1174 | 966 | -19 | 384 | 203 594 | 135 938 | 111 367 |
| Pārskata gada peļņa | -1881 | -3671 | -1771 | -2871 | 1385 | -1174 | 821 | -69 | 328 | 203 594 | 135 938 | 111 367 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FORSETS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VALEGS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NOVATEH"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MOSLAT"
- Ražošanas komercfirma "RUSSO-BALT" SIA
- SIA ražošanas komercfirma "LOGS"
- SIA "Sputņiks un Ko"
- SIA "First Glass Company"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Stikla dizaina grupa"
- SIA Rīgas Auto Darbnīca
- SABIEDRĪBA AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU FIRMA "RUSSO-BALT V.Z."
Kopsavilkums: SIA "AN management"
Pārskats
SIA "AN management" (reģ. nr. 40003848843) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Matīsa iela 92.
Finanšu rezultāti
2020. gadā apgrozījums bija 566 497 €, par 20,2% vairāk nekā gadu iepriekš (471 138 €). No 2009. līdz 2020. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 41,3% gadā. 2020. gada peļņa bija 111 367 € (19,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 12 publicētajiem gadiem. 2020. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 188 832 €. 2020. gada beigās bilances kopsumma bija 539 143 € un pašu kapitāls 448 302 € (83,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2020. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.