SIA "NASARA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9773 | 7932 | 6948 | 7718 | 6784 | 6553 | 7439 | 4811 | 5386 | 2914 | 998 | 699 | 310 | 20 319 | 13 998 | 16 634 | 138 934 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 11 169 | 6979 | 6298 | 1676 | 185 | 0 | 779 | 1693 | 597 | 1037 | 5751 | 2837 | 1816 | 0 | 4733 | 1111 | 5359 |
| Aktīvi kopā | 20 942 | 14 911 | 13 246 | 9394 | 6969 | 6553 | 8218 | 6504 | 5983 | 3951 | 6749 | 3536 | 2126 | 20 319 | 18 731 | 17 745 | 144 293 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 16 663 | 16 181 | 12 461 | 13 096 | 11 530 | 12 109 | 9858 | 8727 | 8939 | 11 278 | 1186 | 182 | 31 | 2204 | 13 295 | 18 287 | 61 938 |
| Ilgtermiņa saistības | 5422 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 082 | 15 709 | 15 676 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 22 085 | 16 188 | 12 461 | 13 096 | 11 530 | 12 109 | 9858 | 8727 | 8939 | 11 278 | 15 268 | 15 891 | 15 707 | 2204 | 13 295 | 18 287 | 61 938 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4963 | -134 | 3342 | -4487 | -859 | 934 | 3916 | 185 | -733 | -4371 | -1192 | -3836 | -1226 | 31 696 | -12 679 | -5978 | 82 897 |
| Pašu kapitāls kopā | -2963 | -3097 | 245 | -4242 | -5101 | -6324 | -2408 | -2223 | -2956 | -7327 | -8519 | -12 355 | -13 581 | 18 115 | 5436 | -542 | 82 355 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 52 620 | 41 502 | 42 162 | 33 152 | 36 446 | 56 774 | 50 923 | 52 859 | 40 361 | 34 664 | 22 659 | 0 | 0 | 33 845 | 36 771 | 69 257 | 195 463 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5094 | 189 | 4793 | -1448 | 2521 | 6175 | 8558 | 244 | -507 | -3717 | -1192 | -3836 | -1226 | 31 696 | -12 679 | -5978 | 82 897 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5557 | -114 | 3617 | -1503 | 2421 | 6044 | 8499 | 185 | -733 | -4371 | -1192 | -3836 | -1226 | 31 696 | -12 679 | -5978 | 82 897 |
| Pārskata gada peļņa | -4963 | -134 | 3342 | -4487 | -859 | 934 | 3916 | 185 | -733 | -4371 | -1192 | -3836 | -1226 | 31 696 | -12 679 | -5978 | 82 897 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 6 | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 9659 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "NASARA"
Pārskats
SIA "NASARA" (reģ. nr. 40003850532) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Ādažu nov., Ādažu pag., Stapriņi, "Lieplejas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 195 463 €, par 182% vairāk nekā gadu iepriekš (69 257 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 82 897 € (42,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 97 732 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 144 293 € un pašu kapitāls 82 355 € (57,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.