Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CN LINE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 19 659 | 11 372 | 16 995 | 100 478 | 73 819 | 80 424 | 64 619 | 34 043 | 64 973 | 72 020 | 33 249 | 81 803 | 31 644 | 58 228 | 72 688 | 364 734 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 10 952 | 12 632 | 9732 | 6525 | 11 978 | 35 096 | 27 074 | 19 186 | 3205 | 2676 | 7279 | 3421 | 5235 | 8726 | 8132 | 130 063 |
| Aktīvi kopā | 30 611 | 24 004 | 26 727 | 107 003 | 85 797 | 115 520 | 91 693 | 53 229 | 68 178 | 74 696 | 40 528 | 85 224 | 36 879 | 66 954 | 80 820 | 494 797 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 478 | 8366 | 11 436 | 80 338 | 75 879 | 55 911 | 30 499 | 32 392 | 50 530 | 19 466 | 15 919 | 60 677 | 48 303 | 62 041 | 47 243 | 252 232 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 12 478 | 8366 | 11 436 | 80 338 | 75 879 | 55 911 | 30 499 | 32 392 | 50 530 | 19 466 | 15 919 | 60 677 | 48 303 | 62 041 | 47 243 | 252 232 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 12 859 | -2495 | -347 | 11 374 | -28 023 | 49 691 | 1585 | -40 357 | -11 318 | 37 582 | -30 620 | 12 | -35 971 | 16 337 | 28 664 | 217 043 |
| Pašu kapitāls kopā | 18 133 | 15 638 | 15 291 | 26 665 | 9918 | 59 609 | 61 194 | 20 837 | 9519 | 47 101 | 16 480 | 16 492 | -19 479 | -3142 | 25 522 | 242 565 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 103 312 | 157 032 | 136 355 | 484 945 | 534 808 | 286 166 | 206 808 | 248 094 | 285 071 | 403 835 | 181 874 | 278 341 | 238 843 | 379 884 | 647 027 | 959 547 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 14 616 | -2495 | -347 | 13 234 | -28 023 | 53 372 | 2463 | -40 357 | -11 318 | 37 582 | -30 620 | 12 | -35 971 | 16 337 | 28 664 | 217 043 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 14 616 | -2495 | -347 | 13 234 | -28 023 | 53 372 | 2463 | -40 357 | -11 318 | 37 582 | -30 620 | 12 | -35 971 | 16 337 | 28 664 | 217 043 |
| Pārskata gada peļņa | 12 859 | -2495 | -347 | 11 374 | -28 023 | 49 691 | 1585 | -40 357 | -11 318 | 37 582 | -30 620 | 12 | -35 971 | 16 337 | 28 664 | 217 043 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 8 | 9 | 10 | 10 | 6 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 8 | 6 | 10 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CN LINE"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CN LINE" (reģ. nr. 40003855169) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Skudru iela 45.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 959 547 €, par 48,3% vairāk nekā gadu iepriekš (647 027 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 16,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 217 043 € (22,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 95 955 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 494 797 € un pašu kapitāls 242 565 € (49,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.