Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bračkas"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8874 | 16 648 | 45 188 | 29 076 | 34 874 | 56 268 | 62 842 | 19 168 | 19 650 | 25 855 | 26 852 | 36 060 | 31 809 | 41 089 | 35 933 | 31 080 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 19 801 | 11 111 | 7155 | 33 395 | 41 092 | 34 667 | 28 306 | 83 727 | 83 175 | 80 042 | 74 797 | 69 551 | 67 837 | 66 856 | 67 221 | 66 456 |
| Aktīvi kopā | 28 675 | 27 759 | 52 343 | 62 471 | 75 966 | 90 935 | 91 148 | 102 895 | 102 825 | 105 897 | 101 649 | 105 611 | 99 646 | 107 945 | 103 154 | 97 536 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5003 | 4317 | 9091 | 13 552 | 1283 | 8049 | 3663 | 8691 | 9388 | 16 181 | 19 818 | 22 214 | 28 575 | 40 534 | 46 917 | 36 499 |
| Ilgtermiņa saistības | 26 596 | 25 561 | 35 413 | 36 712 | 80 190 | 94 500 | 115 739 | 134 873 | 137 757 | 150 819 | 153 277 | 158 978 | 160 479 | 161 349 | 161 349 | 165 667 |
| Saistības kopā | 31 599 | 29 878 | 44 504 | 50 264 | 81 473 | 102 549 | 119 402 | 143 564 | 147 145 | 167 000 | 173 095 | 181 192 | 189 054 | 201 883 | 208 266 | 202 166 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7952 | 805 | 9958 | 4368 | -22 880 | -6108 | -16 640 | -12 414 | -3652 | -16 783 | -10 343 | -4135 | -13 827 | -4527 | -11 174 | 482 |
| Pašu kapitāls kopā | -2924 | -2119 | 7839 | 12 207 | -5507 | -11 614 | -28 254 | -40 669 | -44 320 | -61 103 | -71 446 | -75 581 | -89 408 | -93 938 | -105 112 | -104 630 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 17 933 | 42 946 | 124 704 | 75 018 | 75 012 | 101 301 | 32 035 | 27 224 | 36 543 | 20 105 | 24 447 | 53 374 | 48 002 | 64 699 | 39 814 | 51 574 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7669 | 921 | 10 486 | 4614 | -18 955 | -3373 | -16 640 | -12 414 | -3652 | -16 783 | -10 343 | -4135 | -13 827 | -4527 | -11 174 | 482 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7952 | 805 | 10 486 | 4614 | -18 906 | -3373 | -16 640 | -12 414 | -3652 | -16 783 | -10 343 | -4135 | -13 827 | -4527 | -11 174 | 482 |
| Pārskata gada peļņa | -7952 | 805 | 9958 | 4368 | -22 880 | -6108 | -16 640 | -12 414 | -3652 | -16 783 | -10 343 | -4135 | -13 827 | -4527 | -11 174 | 482 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 5 | 5 | 5 | 6 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bračkas"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bračkas" (reģ. nr. 40003856569) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Siguldas pag., "Vārnas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 51 574 €, par 29,5% vairāk nekā gadu iepriekš (39 814 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 482 € (0,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 17 191 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-104 630 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.