SIA "VeryPositive"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1368 | 3668 | 4175 | 3546 | 5804 | 2769 | 7839 | 3531 | 2130 | 22 | 19 | 134 | 720 | 360 | 67 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 816 | 647 | 251 | 455 | 240 | 1661 | 968 | 300 | 0 | 0 | 800 | 400 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 1368 | 4484 | 4822 | 3797 | 6259 | 3009 | 9500 | 4499 | 2430 | 22 | 19 | 934 | 1120 | 360 | 67 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1494 | 6372 | 11 442 | 11 734 | 4594 | 6668 | 3825 | 8817 | 12 135 | 16 672 | 21 412 | 9507 | 9218 | 9256 | 11 075 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 508 | 11 023 | 20 740 | 17 999 | 14 880 | 8230 | 3790 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1494 | 6372 | 11 442 | 11 734 | 18 102 | 17 691 | 24 565 | 26 816 | 27 015 | 24 902 | 25 202 | 9507 | 9218 | 9256 | 11 075 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -131 | -1762 | -4732 | -1317 | 10 602 | -2839 | -383 | -7252 | -2268 | -295 | -303 | 16 610 | 475 | -798 | -2112 |
| Pašu kapitāls kopā | -126 | -1888 | -6620 | -7937 | -11 843 | -14 682 | -15 065 | -22 317 | -24 585 | -24 880 | -25 183 | -8573 | -8098 | -8896 | -11 008 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 8698 | 15 881 | 14 475 | 43 071 | 19 054 | 19 586 | 9704 | 11 407 | 1749 | 17 248 | 60 970 | 55 616 | 49 006 | 49 352 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -131 | -1713 | -4443 | -1193 | 12 115 | -1383 | 821 | -5172 | -666 | 978 | 494 | 17 236 | 839 | -481 | -1491 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | -1383 | 1280 | -5172 | -666 | 1273 | 494 | 17 636 | 1239 | -81 | -1491 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -131 | -1762 | -4732 | -1317 | 10 602 | -2839 | -383 | -7252 | -2268 | -295 | -303 | 16 610 | 475 | -798 | -2112 |
| Pārskata gada peļņa | -131 | -1762 | -4732 | -1317 | 10 602 | -2839 | -383 | -7252 | -2268 | -295 | -303 | 16 610 | 475 | -798 | -2112 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | 0 | 6278 | 3723 | 3350 | 8 | 3715 | 9890 | 14 831 | 14 831 | 14 831 |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | 0 | 459 | 0 | 0 | 295 | 0 | 400 | 400 | 400 | 0 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "VeryPositive"
Pārskats
SIA "VeryPositive" (reģ. nr. 40003866995) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dzirciema iela 70 - 25.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 49 352 €, par 0,7% vairāk nekā gadu iepriekš (49 006 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2112 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 49 352 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-11 008 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.