"D-Profile" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 243 245 | 190 482 | 190 207 | 224 123 | 128 738 | 104 463 | 90 497 | 90 359 | 96 922 | 74 355 | 83 278 | 81 977 | 121 416 | 192 489 | 145 426 | 146 006 | 132 523 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 22 208 | 19 686 | 15 683 | 12 199 | 12 236 | 14 626 | 5840 | 3136 | 448 | 11 474 | 8877 | 5629 | 3031 | 1956 | 1466 | 1781 | 1033 |
| Aktīvi kopā | 265 453 | 210 168 | 205 890 | 236 322 | 140 974 | 119 089 | 96 337 | 93 495 | 97 370 | 85 829 | 92 155 | 87 606 | 124 447 | 194 445 | 146 892 | 147 787 | 133 556 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 286 240 | 238 241 | 246 307 | 294 409 | 232 454 | 289 013 | 286 541 | 298 061 | 293 904 | 282 186 | 290 718 | 301 936 | 327 707 | 379 588 | 307 515 | 280 615 | 258 639 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 286 240 | 238 241 | 246 307 | 294 409 | 232 454 | 289 013 | 286 541 | 298 061 | 293 904 | 282 186 | 290 718 | 301 936 | 327 707 | 379 588 | 307 515 | 280 615 | 258 639 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 103 085 | -7286 | -12 344 | -17 671 | -33 393 | -39 759 | -20 280 | -14 362 | 8031 | 177 | -2206 | -11 103 | 11 069 | 18 117 | 24 520 | 27 795 | 7745 |
| Pašu kapitāls kopā | -20 787 | -28 073 | -40 417 | -58 087 | -91 480 | -169 924 | -190 204 | -204 566 | -196 534 | -196 357 | -198 563 | -214 330 | -203 260 | -185 143 | -160 623 | -132 828 | -125 083 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 303 560 | 362 000 | 364 923 | 359 960 | 275 724 | 325 993 | 338 729 | 298 729 | 355 428 | 284 460 | 294 287 | 327 948 | 357 909 | 419 716 | 461 318 | 414 110 | 304 115 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 106 879 | -6809 | -11 973 | -16 312 | -32 929 | -38 305 | -19 042 | -14 362 | 8786 | 218 | -2191 | -11 103 | 11 069 | 18 211 | 24 520 | 28 092 | 8082 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 103 085 | -7286 | -12 344 | -17 671 | -33 393 | -39 759 | -20 280 | -14 362 | 8786 | 218 | -2191 | -11 103 | 11 069 | 18 211 | 24 520 | 28 092 | 8082 |
| Pārskata gada peļņa | 103 085 | -7286 | -12 344 | -17 671 | -33 393 | -39 759 | -20 280 | -14 362 | 8031 | 177 | -2206 | -11 103 | 11 069 | 18 117 | 24 520 | 27 795 | 7745 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "D-Profile" SIA
Pārskats
"D-Profile" SIA (reģ. nr. 40003868498) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Olaines nov., Olaine, Rīgas iela 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 304 115 €, par 26,6% mazāk nekā gadu iepriekš (414 110 €). 2025. gada peļņa bija 7745 € (2,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 152 058 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Duuri Oy.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-125 083 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.