Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "S & M Investments"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7 | 0 | 305 | 1207 | 516 | 147 | 3110 | 7807 | 8530 | 7927 | 8208 | 162 | 78 | 343 540 | 340 416 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 054 206 | 1 054 206 | 1 057 158 | 1 504 200 | 1 504 200 | 1 504 200 | 1 504 200 | 1 504 200 | 1 504 200 | 1 504 200 | 1 504 200 | 1 511 944 | 1 514 425 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 1 054 213 | 1 054 206 | 1 057 463 | 1 505 407 | 1 504 716 | 1 504 347 | 1 507 310 | 1 512 007 | 1 512 730 | 1 512 127 | 1 512 408 | 1 512 106 | 1 514 503 | 343 540 | 340 416 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 130 265 | 130 500 | 1 117 256 | 1 605 012 | 1 619 610 | 1 626 265 | 1 644 718 | 1 662 525 | 1 681 962 | 1 709 662 | 1 734 823 | 1 744 453 | 1 763 255 | 50 | 50 |
| Ilgtermiņa saistības | 947 239 | 947 239 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1 077 504 | 1 077 739 | 1 117 256 | 1 605 012 | 1 619 610 | 1 626 265 | 1 644 718 | 1 662 525 | 1 681 962 | 1 709 662 | 1 734 823 | 1 744 453 | 1 763 255 | 50 | 50 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -51 | -210 | -36 260 | -14 527 | -15 289 | -7024 | -15 490 | -13 110 | -18 714 | -28 303 | -24 880 | -9932 | -16 405 | 592 243 | -3124 |
| Pašu kapitāls kopā | -23 291 | -23 533 | -59 793 | -99 605 | -114 894 | -121 918 | -137 408 | -150 518 | -169 232 | -197 535 | -222 415 | -232 347 | -248 752 | 343 490 | 340 366 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -51 | -210 | -29 126 | -13 185 | -10 296 | -6974 | -15 440 | -13 060 | -18 664 | -28 253 | -24 830 | -9882 | -16 355 | 592 293 | -3074 |
| EBITDA | -51 | -210 | -29 126 | -13 185 | -10 296 | -6974 | -15 440 | -13 060 | -18 664 | -28 253 | -24 830 | -9882 | -16 355 | 1 092 624 | -3074 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -51 | -210 | -29 126 | -9584 | -10 296 | -6974 | -15 440 | -13 060 | -18 664 | -28 253 | -24 830 | -9882 | -16 355 | 592 293 | -3074 |
| Pārskata gada peļņa | -51 | -210 | -36 260 | -14 527 | -15 289 | -7024 | -15 490 | -13 110 | -18 714 | -28 303 | -24 880 | -9932 | -16 405 | 592 243 | -3124 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 331 | 0 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "S & M Investments"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "S & M Investments" (reģ. nr. 40003870238) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības gatve 226 - 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 3124 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 340 416 € un pašu kapitāls 340 366 € (100,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.