Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "M & M centrs"Aktīvs

40003872915Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2006

Finanšu rādītāji

330 758 €+33,0%
Apgrozījums 2025
+37,5%
Vidējais pieaugums gadā 2010–2025
0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 30 709 € (92% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~30 709 €
2024 ~87 985 €
2023 ~59 999 €
2022 ~49 999 €
2021 ~59 168 €
2020 ~1245 €
2019 ~78 276 €
2018 ~65 030 €
2017 ~53 746 €
2016 ~89 805 €
2015 ~43 096 €
2014 ~19 518 €
20130 €
20120 €
20110 €
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
2010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā192544294422 10632 43787 92043 45057 82973 01916 48487 146170 619128 47997 982826031 347
Pamatlīdzekļi kopā002182264620 38217 31227 24421 03815 15814 51938 21432 84244 54345 91256 36163 822
Aktīvi kopā192544512624 75252 819105 23270 69478 86788 17731 003125 360203 461173 022143 89464 62195 169
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības2211148344824685112 5567688596334486746824112 131907613 14931 07145 879
Ilgtermiņa saistības18181818262664155029360820 16725 10621 23017 64413 67600
Saistības kopā20212948524842687712 58214 10310 992705626 91333 34733 36126 72026 82531 07145 879
Pamatkapitāls————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————————————
Pārskata gada peļņa-6889479-14019 63545 55089 80453 74665 03078 276124589 168137 25526 20130 766446646 449
Pašu kapitāls kopā-141527419 91045 94292 65056 59167 87581 121409092 013170 100146 302117 06933 55049 290
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums279436 14465 44195 709191 841244 930304 429280 008343 786261 701305 311427 588271 292242 707248 744330 758
Saimnieciskās darbības peļņa-6700479-6223 34152 777105 54164 33765 34278 32723 47189 923154 39240 69047 37414 96677 240
Peļņa pirms nodokļiem-6889479-6223 34152 777105 54164 21965 03078 27623 38389 479152 04738 70145 76611 64557 689
Pārskata gada peļņa-6889479-14019 63545 55089 80453 74665 03078 276124589 168137 25526 20130 766446646 449
Darbaspēka izmaksas————————————————
Nolietojums————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki1776534445765567
Aprēķinātā dividende—00019 51843 09689 80553 74665 03078 276124559 16849 99959 99987 98530 709

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%Sabiedrība ar ierobež…Pavlova Dace1Pavlovs Reinis
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "M & M centrs"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "M & M centrs" (reģ. nr. 40003872915) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Ādažu nov., Ādaži, Gaujas iela 11 - 6.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 330 758 €, par 33,0% vairāk nekā gadu iepriekš (248 744 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 37,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 46 449 € (14,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 47 251 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 95 169 € un pašu kapitāls 49 290 € (51,8% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.