Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pērle-M"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2024
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 199 978 | 170 001 | 93 882 | 91 826 | 76 101 | 151 610 | 63 672 | 56 861 | 46 934 | 47 016 | 110 007 | 109 563 | 108 959 | 96 000 | 74 546 | 68 294 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 656 083 | 1 222 746 | 1 006 623 | 918 204 | 853 021 | 1 154 540 | 1 049 652 | 972 188 | 374 290 | 326 080 | 178 388 | 156 724 | 131 357 | 165 457 | 66 758 | 50 800 |
| Aktīvi kopā | 1 856 061 | 1 392 747 | 1 100 505 | 1 010 030 | 929 122 | 1 306 150 | 1 113 324 | 1 029 049 | 421 224 | 373 096 | 288 395 | 266 287 | 240 316 | 261 457 | 141 304 | 119 094 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 346 720 | 1 235 812 | 1 156 795 | 1 189 056 | 1 212 506 | 1 868 719 | 1 770 983 | 1 769 346 | 1 292 494 | 957 450 | 25 201 | 31 299 | 21 305 | 18 256 | 17 843 | 52 227 |
| Ilgtermiņa saistības | 311 445 | 281 889 | 184 417 | 141 862 | 99 306 | 114 250 | 86 333 | 64 333 | 43 957 | 0 | 837 996 | 839 173 | 843 980 | 721 390 | 616 845 | 593 541 |
| Saistības kopā | 1 658 165 | 1 517 701 | 1 341 212 | 1 330 918 | 1 311 812 | 1 982 969 | 1 857 316 | 1 833 679 | 1 336 451 | 957 450 | 863 197 | 870 472 | 865 285 | 739 646 | 634 688 | 645 768 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -285 278 | -323 080 | -115 811 | -80 181 | -61 802 | -132 299 | -67 155 | -59 782 | -110 598 | 330 873 | 9553 | -29 384 | -20 783 | 146 780 | -15 195 | -33 290 |
| Pašu kapitāls kopā | 197 582 | -125 498 | -241 309 | -321 490 | -383 292 | -677 675 | -744 848 | -804 630 | -915 227 | -584 354 | -574 802 | -604 185 | -624 969 | -478 189 | -493 384 | -526 674 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 40 296 | 36 089 | 60 477 | 30 182 | 28 179 | 37 764 | 45 978 | 56 553 | 80 863 | 68 573 | 23 788 | 24 139 | 29 179 | 39 730 | 16 648 | 11 905 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -260 743 | -298 164 | -159 127 | -69 950 | -56 449 | -117 944 | -54 033 | -52 900 | -105 095 | 334 558 | 12 136 | -29 369 | -20 773 | 150 207 | -15 158 | -33 290 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -278 090 | -308 487 | -169 264 | -77 556 | -61 040 | -126 182 | -61 730 | -59 782 | -110 598 | 330 889 | 10 384 | -29 369 | -20 773 | 146 867 | -15 158 | -33 290 |
| Pārskata gada peļņa | -285 278 | -323 080 | -115 811 | -80 181 | -61 802 | -132 299 | -67 155 | -59 782 | -110 598 | 330 873 | 9553 | -29 384 | -20 783 | 146 780 | -15 195 | -33 290 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 7 | 8 | 5 | 5 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "Aprūpes atbalsts RŪRE"
- "Latvian Longevity Medicine Association"
- "Latvijas Paliatīvās aprūpes alianse"
- Rūre sabiedriskais atbalsts
- SIA "AeMC MAGNUM"
- SIA "IE67"
- SIA "The AIR"
- SIA G53
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Helio biroji"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Magnum Real Estate"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Magnum Social & Medical Care"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rāmis-A"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pērle-M"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pērle-M" (reģ. nr. 40003873836) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Dzirnieku iela 16.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 11 905 €, par 28,5% mazāk nekā gadu iepriekš (16 648 €). No 2009. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 7,8% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2024). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 33 290 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 16 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 11 905 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (34,7%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-526 674 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.